Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeOferta dla firm

Na sukces każdej firmy składa się wiele czynników, ale jednym z najbardziej istotnych jest pierwsze wrażenie. Klient, który jest przyjmowany w eleganckim, urządzonym ze smakiem i ładnie udekorowanym biurze, z miejsca nabiera zaufania do swojego potencjalnego kontrahenta.

Doradztwo

Twoja Galeria, z myślą o klientach prowadzących własne przedsiębiorstwa, przygotowała niepowtarzalną ofertę usługową, obejmującą profesjonalne doradztwo w zakresie wystroju wnętrz biurowych i usługowych. Zapewniamy pomoc w opracowaniu projektu dekoracji ścian oraz konsultacje w ramach doboru artykułów, które będą idealnie harmonizować ze stylem wnętrza.

Rzeczona usługa została wyceniona na 150 złotych, przy czym jeśli klient zdecyduje się na zakup reprodukcji, ram drewnianych lub aluminiowych, fototapet bądź nowoczesnych paneli szklanych dostępnych w naszym sklepie internetowym, powyższa kwota zostanie odliczona od ceny nabytych artykułów.

Co możemy zrobić dla Twojej Firmy?

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z profesjonalnej pomocy i konsultacji, prosimy o telefon. Nasi specjaliści ustalą z Państwem najbardziej dla Was dogodny termin spotkania. Stoi za nami wieloletnie doświadczenie i wiedza, więc zapewniamy doradztwo na najwyższym poziomie.