Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeObrazy, zdjęcia i grafika na szkle


Szkło świetnie odnajduje się w eleganckich, nowoczesnych wnętrzach, a przy tym optycznie je powiększa. Wszelkie szklane dodatki uznawane są za niezwykle wyrafinowane, stanowią także doskonały upominek na liczne okazje. Nie inaczej jest w przypadku grafiki na szkle. To modne rozwiązanie na ozdobę pomieszczenia, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Grafiki na szkle mają duże grono wielbicieli, wśród których znajdują się również dekoratorzy wnętrz, oznacza to więc, że warto się nimi zainteresować. Przy ich pomocy można szybko i niskim kosztem przyozdobić mieszkanie we własnym, unikalnym stylu. Jest to świetna i oryginalna alternatywa dla tradycyjnych obrazów. Zwłaszcza dla osób, które stawiają na minimalizm i proste formy, jakie doskonale wpisują się w stylistykę art déco. 

Zdjęcia na szkle - nowa moda?

Wydruki na szkle obejmują nie tylko obrazy i różnego rodzaju grafiki, ale również zdjęcia. Jest to doskonały pomysł na ozdobę ścian. Spersonalizowane dodatki bardzo dobrze prezentują się w sypialni bądź salonie. Zdjęcia oprawione w ramki szybko ulegają zniszczeniu, a wydrukowanie ich na szkle sprawia, ze staną się trwałe i zachwycą zarówno domowników, jak i gości. We wnętrzu wyróżnia je zwłaszcza piękny połysk. Zdjęcia drukowane są w najnowocześniejszej technologii. Nie ma przy tym znaczenia, czy będą czarno-białe, czy kolorowe. Ich główna cecha to wyrazistość, która wiernie oddaje przedstawioną grafikę lub fotografię.

Obrazy na szkle - odrobina nowoczesności

Obrazy drukowane są przeważnie na płótnie, dzięki czemu stają się bardziej zbliżone do oryginału. Tymczasem w naszej ofercie znajdują się również wydruki na szkle, co stanowi bardzo ciekawe urozmaicenie. W ten sposób nawet reprodukcja z dawnych czasów może na nowo olśnić swoim blaskiem i doskonale wpasować się w nowoczesne wnętrze. Obrazy na szkle to także możliwość wydruku niemal każdej, wybranej przez Państwa grafiki. Jedyne co jest ważna to jej jakość. Mogą zatem Państwo dostarczyć nam nowych inspiracji lub skorzystać z gotowych grafik, które zostały umieszczone w naszej galerii. Szklany obraz pasuje niemal do wszystkich przestrzeni. Może stać się jedną z ważniejszych ozdób w korytarzu, jadalni i w każdym innym, dowolnie wybranym pomieszczeniu.

Wydruki na szkle w kuchni i łazience

Niewiele osób decyduje się przyozdobić kuchnię przy użyciu dekoracji graficznych. Do tej pory w tym celu wykorzystywana była jedynie fototapeta, jednak niekoniecznie sprawdzała się w pomieszczeniu, jakim jest kuchnia, głównie ze względu na ryzyko częstych zabrudzeń. Podobny problem występował w łazience, gdzie dodatkowo występowała wilgoć. Grafika na szkle stała się zatem doskonałym rozwiązaniem, ponieważ ewentualne zabrudzenia nie stanowią większego kłopotu, można je szybko zetrzeć, a wydruk nadal będzie prezentował się zachwycająco. Ze względu na wysoką odporność grafiki na szkle chętnie są stosowane także w miejscach użyteczności publicznej. Można je spotkać w biurach, salonach kosmetycznych, a nawet w urzędach. 

Jak złożyć zamówienie?

Dysponujemy szkłem hartowanym o różnej grubości, dlatego Państwu pozostawiamy decyzję o wyborze jego rodzaju. Warto jednak wiedzieć, że im większy format, tym szkło powinno być grubsze. Gwarantuje to trwałość grafiki i jej wysoką jakość. Szkło hartowane jest w pełni bezpieczne i zapewnia świetny efekt. Jeżeli nie są Państwo pewni, jaki wzór grafiki wybrać, zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią, gdzie zostały umieszczone wyselekcjonowane zdjęcia według przeznaczeń lub według tematów. W naszej propozycji znajdują się m.in. przepiękne krajobrazy i pejzaże, motywy abstrakcyjne, idealne do nowoczesnych wnętrz oraz znane zabytki. Ponadto wśród kategorii dostępna jest fantastyka, muzyka, architektura i wiele więcej. Na uwagę zasługują z pewnością obrazy 3D, które dodają pomieszczeniom głębi i niecodziennego charakteru.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Służymy poradą na każdym etapie Państwa zakupów. Jeśli pragną Państwo wydrukować wzór, którego nie ma w naszej galerii, prosimy o kontakt.