Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeObrazy szklane

Obrazy stanowią niewątpliwą ozdobę ścian w każdym pomieszczeniu. Ich wyjątkowym rodzajem są ekskluzywne obrazy ze szkła fusingowego, które mogą Państwo znaleźć w ofercie naszej firmy. Z pewnością przypadną one do gustu wszystkim miłośnikom sztuki. Obrazy szklane to wyjątkowe dzieła artystyczne, które staną się piękną dekoracją wnętrz. Mogą być one tworzone według indywidualnego zamysłu twórcy lub stanowić reprodukcję znanych dzieł. Wykonane są one ze szkła fusingowego, wyróżniającego się piękną kolorystyką i niepowtarzalną strukturą. Jest to starodawna metoda ręcznej obróbki tworzywa, polegająca na topieniu składników w piecu, a następnie ich łączeniu i kształtowaniu. W efekcie otrzymywana jest tafla szkła o unikalnym wzorze, w jednym lub kilku kolorach. Każdy z nich jest niepowtarzalny. Obrazy szklane pięknie będą prezentowały się w salonie, sypialni lub korytarzu. Staną się także ciekawym pomysłem na udekorowanie łazienki.

Obrazy ze szkła fusingowego to doskonała ozdoba klasycznych lub nowoczesnych wnętrz, która z pewnością sprawdzi się jako element podkreślający wyjątkowość aranżacji. Tworzymy obrazy szklane, odznaczające się oryginalnością, estetyką i precyzją wykonania. Jesteśmy przekonani, że będę one nie tylko niepowtarzalnym sposobem na dekorację wnętrz zarówno w Państwa domach, jak i lokalach użytkowych, lecz sprawdzą się także jako znakomity prezent dla bliskiej osoby, rodziny czy przyjaciół. Obrazy ze szkła fusingowego to także dobry pomysł na nietuzinkową dekorację przestrzeni biurowej. Będą stanowiły również ekskluzywny upominek firmowy, który pomoże zacieśnić więzy ze strategicznymi kontrahentami.

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych obrazów ze szkła fusingowego w naszej galerii. Znajdą tam Państwo obrazy monochromatyczne inspirowane twórczością Marka Rothko oraz reprodukcje innych dzieł wielkich malarzy. Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące oferowanych przez nas obrazów ze szkła dekoracyjnego, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością porozmawiamy na temat naszych produktów i wyjdziemy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dostosowując motyw lub rozmiar obrazu do Państwa potrzeb.