Galeria realizacji

Patery szklane

Patery dekoracyjne ze szkła fusingowego są naczyniami o wielu zastosowaniach. Cenione są przede wszystkim z uwagi na swojej wyjątkowe walory artystyczne i dekoracyjne. To luksusowy produkt, podkreślający prestiż wnętrza. Każdy z wyrobów ma unikalną strukturę, którą zawdzięcza ręcznej obróbce. Patery ze szkła fusingowego powstają dzięki rozgrzewaniu tworzywa w specjalnych piecach, a następnie jego artystycznemu łączeniu i kształtowaniu. Metoda ta znana jest od stuleci i była wykorzystywana już przez naszych przodków.

Wiele zastosowań szklanych pater

Kolory pater ze szkła fusingowego bez problemu możemy dopasować do indywidualnych oczekiwań klienta. Stanowią one doskonały pomysł na ekskluzywny, wyjątkowy prezent na urodziny, imieniny lub rocznicę ślubu. Produkt ze szkła dekoracyjnego z pewnością stanie się także nietuzinkowym upominkiem firmowym, który wzbudzi szacunek w oczach kontrahenta. Patera ze szkła fusingowego będzie także pięknym elementem dekoracyjnym wnętrza, wpisującym się w każdą aranżację.

Patery dekoracyjne mogą służyć do podawania ciast, słodyczy i owoców, być wykorzystywane do przechowywania różnych drobiazgów lub stanowić element ozdobny pomieszczenia. Warto zaznaczyć, że patera ze szkła fusingowego w połączeniu z ramą lustra lub panelem, wykonanymi w tej samej technice, mogą stworzyć wyjątkowy zestaw dekoracyjny. Produkt ten może stać się także ciekawym gadżetem biznesowym. Na życzenie klienta, możemy stworzyć przedmiot w firmowych kolorach, ozdobić go wtopionym wzorem logo lub nadać mu kształt znaku firmowego. Dzięki temu patera ze szkła fusingowego stanie się efektownym wizytownikiem.

Wzornictwo, kolory, kształty- stwórz swoją własną paterę

W naszej ofercie znajdą Państwo patery za szkła fusingowego w różnych kształtach i barwach. Mogą być utrzymane w jednej kolorystyce lub posiadać barwne, dekoracyjne wstawki. Posiadamy naczynia kwadratowe, prostokątne, okrągłe, owalne, a także w kształcie łódki. Dzięki temu będą mogli Państwo wybrać ten model patery, który najlepiej będzie pasował do stylu i wyposażenia danego wnętrza. Z przyjemnością wyjdziemy także naprzeciw indywidualnym zamówieniom klientów, modyfikując wzory i kolory pater zgodnie z ich oczekiwaniami.

Zapraszamy do składania zamówień. Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące naszych wyrobów ze szkła dekoracyjnego, zapraszamy do kontaktu – wystarczy zadzwonić lub napisać e-mail. Nasi doradcy z przyjemnością opowiedzą o dostępnych możliwościach i pomogą Państwu w wyborze najlepszych produktów.