Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeReprodukcje malarstwa

Przebywanie ze sztuką uszlachetnia i uwrażliwia, dlatego osoby, które pasjonują się malarstwem wyróżniają się większą wrażliwością i potrzebą otaczania się pięknymi przedmiotami. Jeśli Państwo również do nich należą, a okazjonalne wizyty w galerii lub muzeum zdają się nie zaspokajać apetytu na obcowanie z kulturą, przedstawiamy interesującą propozycję reprodukcji obrazów na płótnie. Jest to bogata oferta dzieł wybitnych malarzy, stanowiąca odpowiedź na wysublimowane gusta i oczekiwania wszystkich wielbicieli sztuki, niezależnie od okresu, którym się interesują. W naszym asortymencie znajdują się reprodukcje malarstwa, pochodzące zarówno z czasów renesansu, baroku, jak i ze współczesności. Dzięki łatwo dostępnym obrazom każdy może posiadać w swoim domu ulubione dzieło sztuki, bez konieczności wydawania na niego fortuny. To okazja na znalezienie wyjątkowej dekoracji w atrakcyjnej cenie!

Reprodukcje znanych malarzy     

Jeżeli pragną Państwo powiesić w domu lub w biurze dzieła tak znakomitych artystów jak Monet, Tycjan, Klimt, Munch czy Boznańska, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej galerii. Nie brakuje tu dzieł największych światowych sław, które zdobią ściany najbardziej znanych galerii, a co najważniejsze - każde z nich charakteryzuje się bardzo dobrą jakością, która niemal nie odbiega od oryginału. Warto wspomnieć, że jesteśmy w stanie wykonać reprodukcje na płótnie dowolnie wybranego dzieła. Do tego celu wykorzystujemy jedynie najlepsze artykuły i materiały. Obrazy drukowane są na naturalnym płótnie bawełnianym, a do wydruku stosowane są specjalistyczne atramenty pigmentowe. Płótna po zadrukowaniu są ręcznie zabezpieczane werniksem o wykończeniu błyszczącym bądź matowym, w zależności od preferencji. Pozwala to na uzyskanie jeszcze lepszej trwałości.

Obrazy reprodukcje do salonu

Pięknie umeblowany salon to wizytówka każdego domownika. Tu wspólnie spędzamy czas z rodziną, naszymi przyjaciółmi, postarajmy się więc o odpowiednią oprawę artystyczną przestrzeni salonu. Atmosferę każdego salonu możemy wykreować poprzez odpowiednio dobrane dekoracje. Mamy dla Was propozycje obrazów znanych malarzy. Obrazy Chełmońskiego „ Kurka wodna”, „ Świt królestwo ptaków”, „Łąka z kaczeńcami” , to prawdziwe perełki, które będą zdobiły każdy salon. Nastrojowe reprodukcje Gierymskiego , potrafią wyczarować romantyczny klimat w dekorowanej przestrzeni. Przepiękne kwiaty Boznańskiej będą ozdobą nawet maleńkiego saloniku. Słynne jabłka Cezanne’a, to gotowa dekoracja do jadalni połączonej z salonem. Nie zapomnijcie o pejzażach van Gogh’a i jego wspaniałych słonecznikach. Salony o wnętrzach w stylu pałacowym można z powodzeniem ozdobić reprodukcjami drukowanymi na płótnie Canalett’a, Sandra Botticelli, Caravaggia, Chardin’a. Do salonów umeblowanych w stylu współczesnym mamy ofertę z obrazami takich sław pędzla jak Wassily Kandinsky, Max Ernst, Salvador Dali, Giorgio de Chirico, Piet Mondrian, George Braque, Paul Klee, Juan Gris. Do każdego z wybranych obrazów proponujemy piękne drewniane ramy. Rama podkreśli unikalny charakter obrazu i podniesie jego walor estetyczny.

Reprodukcje obrazów - lista dostępnych dzieł

Zachęcamy Państwa to bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Istnieje również możliwość wykonania specjalnego zamówienia. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować i napisać, jakiego dzieła Państwo poszukują i w jakim rozmiarze ma ono zostać dostarczone. Wszystkie ewentualne zapytania prosimy kierować pod podany numer telefonu lub adres e-mail, który także znajduje się na naszej stronie. Reprodukcje to nie tylko nasza specjalizacja ale i pasja, dlatego chcemy Państwu przybliżyć sylwetki artystów. Z tego względu na naszej stronie internetowej zamieściliśmy przy nazwiskach ciekawe noty biograficzne. Mamy nadzieję, że dzięki tym treściom poszerzą Państwo bądź odświeżą swoją wiedzę na temat sztuki. Poniżej dostępna jest pełna lista artystów, których dzieła reprodukujemy. Jeśli nie znajduje się wśród niego nazwisko poszukiwanego malarza, zachęcamy do wysłania do nas wiadomości. Postaramy się jak najszybciej poszerzyć naszą ofertę i przygotować dla Państwa poszukiwany obraz. Jesteśmy skłonni spełnić wszystkie życzenia klientów, a co za tym idzie – nie ma dla nas zleceń nie do wykonania. Służymy także fachową poradą i chętnie odpowiemy na pytania oraz rozwiejemy wątpliwości. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu oraz adresem e-mail.