Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeReprodukcje malarstwa

Przebywanie ze sztuką uszlachetnia i uwrażliwia, dlatego osoby, które pasjonują się malarstwem wyróżniają się większą wrażliwością i potrzebą otaczania się pięknymi przedmiotami. Jeśli Państwo również do nich należą, a okazjonalne wizyty w galerii lub muzeum zdają się nie zaspokajać apetytu na obcowanie z kulturą, przedstawiamy interesującą propozycję reprodukcji obrazów na płótnie. Jest to bogata oferta dzieł wybitnych malarzy, stanowiąca odpowiedź na wysublimowane gusta i oczekiwania wszystkich wielbicieli sztuki, niezależnie od okresu, którym się interesują. W naszym asortymencie znajdują się reprodukcje malarstwa, pochodzące zarówno z czasów renesansu, baroku, jak i ze współczesności. Dzięki łatwo dostępnym obrazom każdy może posiadać w swoim domu ulubione dzieło sztuki, bez konieczności wydawania na niego fortuny. To okazja na znalezienie wyjątkowej dekoracji w atrakcyjnej cenie!

Reprodukcje znanych malarzy

Jeżeli pragną Państwo powiesić w domu lub w biurze dzieła tak znakomitych artystów jak Monet, Tycjan, Klimt, Munch czy Boznańska, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej galerii. Nie brakuje tu dzieł największych światowych sław, które zdobią ściany najbardziej znanych galerii, a co najważniejsze - każde z nich charakteryzuje się bardzo dobrą jakością, która niemal nie odbiega od oryginału. Warto wspomnieć, że jesteśmy w stanie wykonać reprodukcje na płótnie dowolnie wybranego dzieła. Do tego celu wykorzystujemy jedynie najlepsze artykuły i materiały. Obrazy drukowane są na naturalnym płótnie bawełnianym, a do wydruku stosowane są specjalistyczne atramenty pigmentowe. Płótna po zadrukowaniu są ręcznie zabezpieczane werniksem o wykończeniu błyszczącym bądź matowym, w zależności od preferencji. Pozwala to na uzyskanie jeszcze lepszej trwałości.

Reprodukcje obrazów polskich malarzy wydruk na płótnie

Tylko najbogatszych stać jest na zakup obrazu, którego autorem jest znany malarz. Kwoty, które są wydawane przez takie osoby na zakup dzieł sztuki mogą wywołać zawrót głowy. Czy to oznacza, że przeciętnie zarabiający fani malarstwa muszą porzucić marzenia o dziełach wiszących na ścianach ich mieszkań? Niekoniecznie, ponieważ możliwe jest zamówienie wykonania reprodukcji obrazu sławnego malarza. Nie będzie to oryginał, ale dzieło z pewnością będzie robiło duże wrażenie. Wśród osób, które Cię odwiedzają dominują zapewne te, które nie są ekspertami w dziedzinie malarstwa. Będą więc zwracać uwagę na ogólną jakość wykonania reprodukcji a nie na szczegóły, które różnią ją od oryginału. Wykonywaniem kopii dzieł znanych artystów zajmują się często absolwenci uczelni artystycznych. Jest to dla nich zarówno okazja do zarobku, jak również możliwość praktycznego zastosowania umiejętności zdobytych w trakcie edukacji artystycznej. Są takie osoby, które umieją wykonać reprodukcję mającą jakość Museum Qualitet. Tak nazywa się kopie mocno zbliżone do oryginału. Ci, którzy potrafią je malować mogą liczyć na całkiem przyzwoity zarobek. Nie brakuje przecież osób, które chętnie powieszą na ścianie reprodukcję dzieła znanego na całym świecie malarza. Widoczne jest to również w naszym kraju. W polskich domach można znaleźć więcej takich obrazów, niż mogłoby się wydawać. Marzysz o tym, aby na ścianie w Twoim domu lub mieszkaniu został umieszczony obraz autorstwa znanego malarza? Zapewne nie możesz sobie pozwolić na zakup oryginału. Nie przejmuj się, większość ludzi ma ten sam problem. Na szczęście istnieje rozwiązanie. To reprodukcja obrazu wydrukowana na bawełnianym płótnie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.

Obrazy do salonu

Pięknie umeblowany salon to wizytówka każdego domownika. Tu wspólnie spędzamy czas z rodziną, naszymi przyjaciółmi, postarajmy się więc o odpowiednią oprawę artystyczną przestrzeni salonu. Atmosferę każdego salonu możemy wykreować poprzez odpowiednio dobrane dekoracje. Mamy dla Was propozycje obrazów znanych malarzy. Obrazy Chełmońskiego „ Kurka wodna”, „ Świt królestwo ptaków”, „Łąka z kaczeńcami” , to prawdziwe perełki, które będą zdobiły każdy salon. Nastrojowe reprodukcje Gierymskiego , potrafią wyczarować romantyczny klimat w dekorowanej przestrzeni. Przepiękne kwiaty Boznańskiej będą ozdobą nawet maleńkiego saloniku. Słynne jabłka Cezanne’a, to gotowa dekoracja do jadalni połączonej z salonem. Nie zapomnijcie o pejzażach van Gogh’a i jego wspaniałych słonecznikach. Salony o wnętrzach w stylu pałacowym można z powodzeniem ozdobić reprodukcjami drukowanymi na płótnie Canalett’a, Sandra Botticelli, Caravaggia, Chardin’a. Do salonów umeblowanych w stylu współczesnym mamy ofertę z obrazami takich sław pędzla jak Wassily Kandinsky, Max Ernst, Salvador Dali, Giorgio de Chirico, Piet Mondrian, George Braque, Paul Klee, Juan Gris. Do każdego z wybranych obrazów proponujemy piękne drewniane ramy. Rama podkreśli unikalny charakter obrazu i podniesie jego walor estetyczny.

Reprodukcje obrazów - lista dostępnych dzieł

Zachęcamy Państwa to bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Istnieje również możliwość wykonania specjalnego zamówienia. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować i napisać, jakiego dzieła Państwo poszukują i w jakim rozmiarze ma ono zostać dostarczone. Wszystkie ewentualne zapytania prosimy kierować pod podany numer telefonu lub adres e-mail, który także znajduje się na naszej stronie. Reprodukcje to nie tylko nasza specjalizacja ale i pasja, dlatego chcemy Państwu przybliżyć sylwetki artystów. Z tego względu na naszej stronie internetowej zamieściliśmy przy nazwiskach ciekawe noty biograficzne. Mamy nadzieję, że dzięki tym treściom poszerzą Państwo bądź odświeżą swoją wiedzę na temat sztuki. Poniżej dostępna jest pełna lista artystów, których dzieła reprodukujemy. Jeśli nie znajduje się wśród niego nazwisko poszukiwanego malarza, zachęcamy do wysłania do nas wiadomości. Postaramy się jak najszybciej poszerzyć naszą ofertę i przygotować dla Państwa poszukiwany obraz. Jesteśmy skłonni spełnić wszystkie życzenia klientów, a co za tym idzie – nie ma dla nas zleceń nie do wykonania. Służymy także fachową poradą i chętnie odpowiemy na pytania oraz rozwiejemy wątpliwości. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu oraz adresem e-mail. 

Słynne obrazy na ścianę – reprodukcje znanych dzieł

Czysty i pięknie zaaranżowany salon to wizytówka każdego mieszkania i domu jednorodzinnego. W tym pomieszczeniu spędzamy czas z rodziną, organizujemy rodzinne przyjęcia, przyjmujemy gości, ale też spędzamy wolny czas z ulubioną książką i filiżanką kawy. Dlatego warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości, estetyczną oprawę artystyczną tego pomieszczenia. Zdecydowanie wyjątkową atmosferę w salonie tworzą obrazy, a szczególnie te pochodzące od znanych malarzy. Warto zwrócić uwagę na dzieła Chełmońskiego, Gierymskiego, Boznańskiej, Leonardo Da Vinci, czy Cezanne’a. Nie sposób przejść obojętnie obok obrazów mistrzów malarstwa, takich jak: Kandinsky Wassily, van Gogh Vincent, Arcimboldo Giuseppe, Boccioni Umberto, Bonnard Pierre, Sandro Botticelli, Max Ernst, Salvador Dali, Giorgio de Chirico, Piet Mondrian, George Braque, Paul Klee, czy Juan Gris. Każdą reprodukcję obrazu można oprawić w piękną drewnianą ramę, która zaakcentuje unikalny charakter obrazu i pięknie wkomponuje się w przestrzeń. Przedstawiamy Wam dwa przykłady wyjątkowych reprodukcji obrazów do salonu.

1. Obraz do salonu „Bociany” Józef Chełmoński
„Bociany” Józefa Chełmońskiego, to aktualnie jedno z najbardziej popularnych dzieł tego artysty. Obraz powstał w 1900 roku, a inspiracją do jego stworzenia były wówczas przepiękne krajobrazy Mazowsza. Tam też zlokalizowany był dworek artysty. Scena ukazuje prawdopodobnie wczesną wiosnę, na co wskazuje niewysoka jeszcze trawa bogata w białe kwiatuszki. Na niej znajduje się ojciec i syn, ubrane w białe sukmany. Za nimi można dostrzec parę zaprzęgniętych do narzędzia rolniczego wołów. Za bohaterami widać piękny wiejski krajobraz. Widoczne jest niebo z nielicznymi chmurkami i bocianami. Obraz jest niezwykle realistyczny i doskonale sprawdzi się w salonie, nadając mu elegancji i stylu. Reprodukcje obrazów drukowane są przy wykorzystaniu całkowicie ekologicznych i nietoksycznych atramentów pigmentowych, techniką tzw. Giclee.

2. Obraz do salonu „Dziewczyna z Chryzantemami” Olga Boznańska
Na tajemniczym obrazie Olgi Boznańskiej „Dziewczyna z Chryzantemami” widoczna jest postać małej anonimowej dziewczynki, która stoi przodem do odbiorcy i przygląda się z zaciekawieniem, i delikatnym zaniepokojeniem. To, co jest najbardziej charakterystyczne dla jej wizerunku to kruczoczarne oczy, które wywołują dozę tajemniczości. Dopełniają je delikatnie uchylone usta. Dziewczynka ubrana jest w prostą, ciemnoszarą sukienkę, a w rękach trzyma bukiet białych chryzantem. Reprodukcja obrazu może być oprawiona w estetyczną i trwałą ramę. Dzieło to doskonała propozycja dla miłośników sztuki i twórczości Olgi Boznańskiej, ale również dla osób, które chcą wprowadzić do wystroju salonu walory artystyczne, elegancję i podkreślić jego rangę.