Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


Opcjeda Caravaggio Merisi Michelangelo, Reprodukcje

Michelangelo Merisi da Caravaggio (1571 -1610) to włoski artysta, działający na terenie Rzymu, Neapolu, Malty i Sycylii, który uważany jest za reformatora malarstwa europejskiego przełomu XVI i XVII wieku. Odrzucił idealizację ludzkiego ciała propagowaną przez malarzy renesansowych na rzecz realizmu, czemu służyło stosowanie w obrazach ostrego światłocienia. Na płótnach Caravaggia można odnaleźć połączenie fizycznej formy oraz pogłębionej, psychologicznej treści. Caravaggio był znany ze swojego niepokornego, wręcz awanturniczego trybu życia. Dokonał morderstwa na Rannucio Tomassonim, za co w 1608 roku został aresztowany i osadzony w więzieniu. W 1610 artystę ułaskawiono, jednak w drodze powrotnej do Rzymu Caravaggio zmarł, w niewyjaśnionych jak dotąd okolicznościach. W ofercie naszej galerii znajdą Państwo reprodukcje wielu dzieł tego wybitnego, fascynującego ze wszech miar malarza, a wśród nich m. in.: Amor Zwycięski, Chłopiec z koszem owoców, Chory Bachus z kiścią winogron, Chory Bachus, Christ at the Column, cierniem koronowanie, Grający na lutni, Grający na lutni 2, Kosz z owocami, Martwa natura, Muzykanci, Salome z głową Jana Chrzciciela, Ścięcie św. Jana Chrzciciela, Św. Hieronim piszący, Św. Jan Chrzciciel dziecięciem, Zwiastowanie oraz Wieczerza w Emaus.

Reprodukcje, Caravaggio obrazy

Caravaggio to jeden z najbardziej znanych artystów epoki baroku, znany był z dramatycznego, realistycznego stylu malarskiego. Jego prace były często kontrowersyjne, a on sam często przedstawiał tematy religijne i świeckie w bardzo realistyczny sposób. Zmarł w zapomnieniu w 1610 r, ale jego dzieła zostały ponownie odkryte na początku XX w. i od tego czasu są powszechnie znane. Wykorzystanie przez Caravaggia światła i cienia w celu stworzenia wrażenia dramatyzmu i napięcia w jego obrazach jest jedną z rzeczy, które uczyniły go tak popularnym artystą. Przełomowe było również zastosowanie przez niego realizmu, ponieważ potrafił uchwycić sceny z życia codziennego w sposób, który nigdy wcześniej nie był możliwy. Jego styl malowania wywarł ogromny wpływ na rozwój malarstwa barokowego, a jego prace były chwalone przez wielu współczesnych artystów. Jeden z najsłynniejszych obrazów Caravaggia, Powołanie św. Mateusza, przedstawia moment, w którym Jezus Chrystus powołuje Mateusza do grona swoich uczniów. Na obrazie Chrystus ukazany jest jako młody człowiek o jasnych oczach i z aureolą wokół głowy, podczas gdy Mateusz jest starszym mężczyzną, siedzącym przy stole i liczącym pieniądze. Na obrazie są również inni uczniowie, którzy patrzą ze zdumieniem, jak Chrystus zwraca się do Mateusza. Inne jego popularne obrazy to Pojmanie Chrystusa (1603), Śmierć Dziewicy (1606), Pogrzebanie Chrystusa ( 1603). Obraz ten przedstawia moment po ukrzyżowaniu Chrystusa i przygotowanie Jego ciała do pochówku. Niestety, ze względu na burzliwe życie i gwałtowną śmierć malarza, do dziś zachowało się bardzo niewiele oryginałów jego obrazów. Istnieje jednak wiele doskonałych reprodukcji jego dzieł, które pozwalają cieszyć się pięknem i dramatyzmem jego obrazów, nawet jeśli nie możemy zobaczyć oryginałów na żywo. Wiele reprodukcji obrazów Caravaggio na płótnie znajduje się w naszym sklepie www.twoja-galeria.eu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Reprodukcje obrazów Michelangelo Merisi da Caravaggio 

Jeżeli jesteś zainteresowany/a powieszeniem dzieł znakomitych artystów w swoim domu lub biurze, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej galerii. Znajdziesz u nas dzieła największych sław, które zdobią ściany najbardziej znanych galerii na świecie. Co więcej, każde z nich charakteryzuje się bardzo dobrą jakością, która niemal nie odbiega od oryginału. Warto wspomnieć, że jesteśmy w stanie wykonać reprodukcje na płótnie dowolnie wybranego dzieła, a do tego celu wykorzystujemy jedynie najlepsze artykuły i materiały. Nasze obrazy drukujemy na naturalnym płótnie bawełnianym, a do wydruku stosujemy specjalistyczne atramenty pigmentowe. Płótna po zadrukowaniu są ręcznie zabezpieczane werniksem o wykończeniu błyszczącym lub matowym, w zależności od Twoich preferencji, co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszej trwałości. Chętnie podejmiemy się również specjalnego zamówienia. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i napiszesz, jakie dzieło sztuki Cię interesuje oraz jaki rozmiar ma mieć obraz. Będziemy też szczęśliwi, jeśli podzielisz się z nami swoimi preferencjami dotyczącymi ramki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie internetowej oraz do kontaktu w razie wszelkich pytań i wątpliwości. Reprodukcje to nie tylko nasza specjalizacja, ale i pasja, dlatego chętnie przybliżymy Ci sylwetki artystów. Przy nazwiskach umieściliśmy również ciekawe noty biograficzne, które pomogą Ci w szerszym zrozumieniu dzieł, które reprodukujemy. Jesteśmy skłonni spełnić każde życzenie klientów, a co za tym idzie – nie ma dla nas zleceń nie do wykonania. Służymy także fachową poradą i chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zachęcamy do kontaktu pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail. Nasz asortyment obejmuje reprodukcje malarstwa z różnych epok, w tym renesansu, baroku i sztuki współczesnej. Dzięki łatwo dostępnym obrazom każdy może posiadać w swoim domu ulubione dzieło sztuki, nie wydając na to fortuny. To doskonała okazja, aby znaleźć wyjątkową dekorację w atrakcyjnej cenie. Nasza oferta to reprodukcje obrazów picasso.
 • CARAVAGGIO - Amor Zwycięski
  CARAVAGGIO - Amor Zwycięski - wf751
  #wf751
 • CARAVAGGIO - Chłopiec z Koszem Owoców
  CARAVAGGIO - Chłopiec z Koszem Owoców - wf752
  #wf752
 • CARAVAGGIO - Chory Bachus z Kiścią Winogron
  CARAVAGGIO - Chory Bachus z Kiścią Winogron - wf753
  #wf753
 • CARAVAGGIO - Chory Bahus
  CARAVAGGIO - Chory Bahus - wf754
  #wf754
 • CARAVAGGIO - Christ At The Column
  CARAVAGGIO - Christ At The Column - wf755
  #wf755
 • CARAVAGGIO - Cierniem Koronowanie
  CARAVAGGIO - Cierniem Koronowanie - wf756
  #wf756
 • CARAVAGGIO - Grający Na Lutni
  CARAVAGGIO - Grający Na Lutni - wf757
  #wf757
 • CARAVAGGIO - Grający Na Lutni 2
  CARAVAGGIO - Grający Na Lutni 2 - wf758
  #wf758
 • CARAVAGGIO - Kosz z Owocami
  CARAVAGGIO - Kosz z Owocami - wf759
  #wf759
 • CARAVAGGIO - Martwa Natura
  CARAVAGGIO - Martwa Natura - wf760
  #wf760
 • CARAVAGGIO - Muzykanci
  CARAVAGGIO - Muzykanci - wf761
  #wf761
 • CARAVAGGIO - Salome z Głową Jana Chrzciciela
  CARAVAGGIO - Salome z Głową Jana Chrzciciela - wf762
  #wf762
 • CARAVAGGIO - Ścięcie Św. Jana Chrzciciela
  CARAVAGGIO - Ścięcie Św. Jana Chrzciciela - wf763
  #wf763
 • CARAVAGGIO - Św. Hieronim Piszący
  CARAVAGGIO - Św. Hieronim Piszący - wf764
  #wf764
 • CARAVAGGIO - Św. Jan Chrzciciel Dziecięciem
  CARAVAGGIO - Św. Jan Chrzciciel Dziecięciem - wf765
  #wf765
 • CARAVAGGIO - Zwiastowanie
  CARAVAGGIO - Zwiastowanie - wf766
  #wf766
 • REL CARAVAGGIO SUPPER AT EMMAUS
  REL CARAVAGGIO SUPPER AT EMMAUS - wf1172
  #wf1172
 • CARAVAGGIO - The Denial of Saint Peter
  CARAVAGGIO - The Denial of Saint Peter - wf16575
  #wf16575
 • Caravaggio - The Crowning with Thorns
  Caravaggio - The Crowning with Thorns - wf17636
  #wf17636
 • Caravaggio - The Seven Acts of Mercy
  Caravaggio - The Seven Acts of Mercy - wf17637
  #wf17637
 • Caravaggio - Ecce Homo
  Caravaggio - Ecce Homo - wf17638
  #wf17638
 • Caravaggio - Sacrifice of Isaac
  Caravaggio - Sacrifice of Isaac - wf17639
  #wf17639
 • Caravaggio - Der ungläubige Thomas
  Caravaggio - Der ungläubige Thomas - wf17640
  #wf17640
 • Caravaggio - Supper at Emmaus
  Caravaggio - Supper at Emmaus - wf17641
  #wf17641
 • Caravaggio - Martha and Mary Magdalene
  Caravaggio - Martha and Mary Magdalene - wf17642
  #wf17642
 • Caravaggio - Salome receives the Head of John the Baptist
  Caravaggio - Salome receives the Head of John the Baptist - wf17643
  #wf17643
 • Caravaggio - The Cardsharps
  Caravaggio - The Cardsharps - wf17644
  #wf17644
 • Caravaggio - The Musicians
  Caravaggio - The Musicians - wf17645
  #wf17645
 • Caravaggio - Madonna of the Rosary
  Caravaggio - Madonna of the Rosary - wf17646
  #wf17646