Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeMondrian Piet, Reprodukcje

Piet Mondrian (1872 Amersfoort, Holandia – 1944 Nowy Jork) to malarz holenderski, współzałożyciel artystycznej grupy De Stijl (prace jej członków miały bardzo silny wpływ na Bauhaus oraz styl międzynarodowy w architekturze i wzornictwie), twórca neoplastycyzmu. Neoplastycyzm to z kolei jeden z kierunków, które najwcześniej postulowały abstrakcję geometryczną w malarstwie. Dzieła Mondriana można rozpoznać po prostych, poziomych i pionowych liniach, prostokątach i zastosowaniu ograniczonej do podstawowych barw kolorystyki. Artysta sporo podróżował po Europie; działał m.in. w Paryżu, Londynie i Nowym Jorku. Co ciekawe, w początkowym okresie działalności artystycznej, a ściślej przez około 20 lat, zajmował się on głównie malarstwem figuratywnym. Był wyśmienitym pejzażystą. Eksperymenty z formą rozpoczął podczas realizowanych przez siebie studiów drzew. Nasza galeria oferuje Państwu reprodukcje następujących jego prac: 1941, Broadway Boogie Woogie, Composition 1921, Composition 1922, Composition with red, black, blue and yellow.

Piet Mondrian obrazy


Piet Mondrian był holenderskim malarzem, któremu przypisuje się zasługę bycia jednym z pionierów sztuki abstrakcyjnej. Jego unikalny styl, który rozwijał w trakcie swojej kariery, polegał na redukowaniu przedmiotów i scen do ich podstawowych form geometrycznych. Najbardziej znany jest ze swoich obrazów abstrakcyjnych, które zaczął tworzyć na początku XX wieku. Jego twórczość miała wpływ na rozwój sztuki abstrakcyjnej, a on sam jest uważany za jednego z najważniejszych artystów ruchu modernistycznego. Styl Mondriana ewoluował w trakcie jego kariery, od wczesnych prac, na które wpływ miał impresjonizm i neoimpresjonizm, do późniejszego, bardziej geometrycznego i minimalistycznego stylu. W okresie dojrzałym wypracował swój własny, charakterystyczny styl, który zyskał miano "neoplastycyzmu". Styl ten kładł nacisk na płaskość, równowagę i prostotę. Późne prace Mondriana w dalszym ciągu zgłębiały te tematy, czego efektem są niektóre z jego najbardziej kultowych obrazów. Twórczość Mondriana wywarła głęboki wpływ na rozwój sztuki nowoczesnej, a jego idee są aktualne do dziś. Jego prace były szeroko wystawiane, a jego obrazy znajdują się w kolekcjach wielu znaczących muzeów na całym świecie. Spośród wybitnych jego dzieł warto wymienić takie obrazy, jak: „1941”, „Brodway „Boogie Woogie”, „Composition with red black blue and”, „Composition en rouge, janue et bleu Composition”, „Composition X”, „Oostzijdse Mill along the River Gein by Moonlight i wiele innych. Reprodukcje wszystkich tych dzieł znajdziesz w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza oferta to reprodukcje obrazów.

Reprodukcje obrazów Piet Mondrian

Jeżeli są Państwo zainteresowani zawieszeniem dzieł tak znakomitych artystów w swoim domu lub biurze, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej galerii. Oferujemy dzieła największych światowych znakomitości, które zdobią ściany najbardziej znanych galerii. Co ważniejsze – każde z nich charakteryzuje się jakością niemalże tak dobrą jak oryginał. Warto podkreślić, że jesteśmy w stanie wykonać reprodukcje na płótnie wybranego dzieła w dowolnym rozmiarze. Do wykonania tych dzieł używamy jedynie najlepszych artykułów i materiałów, a obrazy drukujemy na naturalnym płótnie bawełnianym za pomocą specjalistycznych atramentów pigmentowych. Po zadrukowaniu płótna są ręcznie zabezpieczane werniksem o wykończeniu błyszczącym lub matowym, w zależności od preferencji klienta. To pozwala na uzyskanie jeszcze lepszej trwałości. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą, a także do kontaktu w razie zainteresowania wykonaniem zamówienia specjalnego. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami, podając informacje o tym, jakie dzieło poszukują i w jakim rozmiarze ma ono zostać wykonane. Wszelkie zapytania prosimy kierować pod podany numer telefonu lub adres e-mail dostępne na naszej stronie. Reprodukcje to nasza specjalność i pasja, dlatego chcielibyśmy przybliżyć Państwu życiorysy artystów, których dzieła reprodukujemy. Z tego względu na naszej stronie internetowej zamieściliśmy ciekawe noty biograficzne o każdym artyście. Pod pełną listą artystów, których dzieła reprodukujemy, znajduje się poniższa lista. Jeśli interesujące Państwa nazwisko nie znajduje się na naszej liście, prosimy o wysłanie do nas wiadomości. Postaramy się jak najszybciej rozszerzyć naszą ofertę i przygotować dzieło, którego szukacie. Jesteśmy skłonni spełnić wszystkie życzenia naszych klientów, a co za tym idzie – dla nas nie ma zleceń niemożliwych do wykonania. Oferujemy także fachową poradę i chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania, które mają Państwo do nas. Oczywiście, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu oraz adresem e-mail. Nasze asortyment obejmuje reprodukcje malarstwa, które pochodzą zarówno z czasów renesansu i baroku, jak i ze współczesności. Dzięki tak łatwemu dostępowi do obrazów każdy może mieć w swoim domu ulubione dzieło sztuki, nie wydając na nie majątku. To idealna okazja, by zdobyć wyjątkową dekorację w atrakcyjnej cenie!
 • Piet Mondrian - 1941
  Piet Mondrian - 1941 - wf1161
  #wf1161
 • Piet Mondrian - BRODWAY BOOGIE WOOGIE
  Piet Mondrian - BRODWAY BOOGIE WOOGIE - wf1162
  #wf1162
 • Piet Mondrian - COMPOSITION 1921
  Piet Mondrian - COMPOSITION 1921 - wf1163
  #wf1163
 • Piet Mondrian - COMPOSITION 1922
  Piet Mondrian - COMPOSITION 1922 - wf1164
  #wf1164
 • Piet Mondrian - COMPOSITION WITH RED BLACK BLUE AND YELLOW
  Piet Mondrian - COMPOSITION WITH RED BLACK BLUE AND YELLOW - wf1165
  #wf1165
 • Piet Mondrian - Composition en rouge, jaune et bleu Composition in Red, Yellow and Blue
  Piet Mondrian - Composition en rouge, jaune et bleu Composition in Red, Yellow and Blue - wf16361
  #wf16361
 • Piet Mondrian - Composition noIII blanc-jaune Composition with Red, Yellow, and Blue
  Piet Mondrian - Composition noIII blanc-jaune Composition with Red, Yellow, and Blue - wf16362
  #wf16362
 • Piet Mondrian - Composition with Grid 1
  Piet Mondrian - Composition with Grid 1 - wf16363
  #wf16363
 • Piet Mondrian - Composition with Red, Blue and Yellow
  Piet Mondrian - Composition with Red, Blue and Yellow - wf16364
  #wf16364
 • Piet Mondrian - Lozenge Composition with Yellow, Black, Blue, Red, and Gray
  Piet Mondrian - Lozenge Composition with Yellow, Black, Blue, Red, and Gray - wf16365
  #wf16365
 • Piet Mondrian - Tableau yellow, black, blue, red and grey
  Piet Mondrian - Tableau yellow, black, blue, red and grey - wf16366
  #wf16366
 • Piet Mondrian - Composition X
  Piet Mondrian - Composition X - wf16367
  #wf16367
 • Piet Mondrian - Oostzijdse Mill along the River Gein by Moonlight
  Piet Mondrian - Oostzijdse Mill along the River Gein by Moonlight - wf16368
  #wf16368
 • Piet Mondrian - Stammer Mill with Streaked Sky
  Piet Mondrian - Stammer Mill with Streaked Sky - wf17015
  #wf17015
 • Piet Mondrian - Lighthouse in Westkapelle
  Piet Mondrian - Lighthouse in Westkapelle - wf17016
  #wf17016
 • Piet Mondrian - Grande composizione A con nero rosso grigio giallo e blu
  Piet Mondrian - Grande composizione A con nero rosso grigio giallo e blu - wf17017
  #wf17017
 • Piet Mondrian - Composition
  Piet Mondrian - Composition - wf17018
  #wf17018
 • Piet Mondrian - Composition with Double Line and Yellow
  Piet Mondrian - Composition with Double Line and Yellow - wf17019
  #wf17019
 • Piet Mondrian - Composition in colour A
  Piet Mondrian - Composition in colour A - wf17020
  #wf17020
 • Piet Mondrian - Abstraction
  Piet Mondrian - Abstraction - wf17021
  #wf17021
 • Piet Mondrian - Tableau no 1
  Piet Mondrian - Tableau no 1 - wf17146
  #wf17146
 • Piet Mondrian - Composition no II
  Piet Mondrian - Composition no II - wf17147
  #wf17147
 • Piet Mondrian - Composition 10 in black and white.jpeg
  Piet Mondrian - Composition 10 in black and white.jpeg - wf17149
  #wf17149