Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeVelasquez Diego, Reprodukcje

Diego Velasquez, właśc. Diego Rodriguez de Silva y Velázquez (1599 Sewilla – 1660 Madryt) był wybitnym malarzem barokowym, świetnym portrecistą i nadwornym artystą króla Filipa IV. Kształcił się w swoim rodzinnym mieście, u F. Pachego. Wczesna twórczość Velasqueza została zdominowana przez tematykę religijna i rodzajową. W późniejszym okresie Diego, już jako nadworny malarz królewski, malował głównie obrazy o tematyce mitologiczne i drobne portrety dworskie. Najbardziej owocnym i najlepszym pod względem twórczym okresem w życiu Velasqueza były lata 1629 - 1631, kiedy odbywał podróż po Włoszech. Tam poznał dzieła wielkich mistrzów: Rafaela, Michała Anioła i Tycjana. Płótna Velasqueza zachwycają niezwykle wysmakowanym kolorytem i umiejętnie wprowadzony światłocieniem. W zbiorach naszej galerii mamy reprodukcje następujących dzieł Diego Velasqueza: Adoracion de Los Reyes Magos, Breakfast, Christ on the Cross, Cristo in casa de Marta e Maria, Las Hilanderas, Old woman cooking eggs, The watersellers of Seville, Three musicians, Toaleta Wenus, Wenus ze zwierciadłem.

Velasquez Diego

Velasquez Diego (Diego Rodriguez de Silva y Velázquez) był hiszpańskim malarzem działającym w okresie baroku. Uważa się go za jednego z najważniejszych malarzy tej epoki, a jego twórczość wywarła znaczący wpływ na rozwój sztuki zachodniej. Velázquez urodził się w Sewilli w Hiszpanii w 1599 roku. Uczył się u Francisco Pacheco, uznanego wówczas artysty w Sewilli. Po kilku latach pracy w jego warsztacie, Velázquez przeniósł się w 1623 r. do Madrytu, gdzie wstąpił na służbę króla Filipa IV. Większość swojej kariery Velázquez spędził na malowaniu realistycznych portretów hiszpańskiej rodziny królewskiej i innych wybitnych postaci, które są uważane za jedne z najwspanialszych w sztuce europejskiej oraz z obrazów o tematyce religijnej. Nasza oferta to reprodukcje znanych obrazów.

Diego Velasquez Grand Palais

Malował również sceny mitologiczne, a także pejzaże. Wiele z jego dzieł można obejrzeć w Museo del Prado w Madrycie, gdzie znajduje się największa kolekcja. Jednym z najsłynniejszych obrazów Velasqueza jest "Las Meninas" (Panny honorowe), przedstawiający infantkę Margaritę Teresę, córkę Filipa IV, otoczoną towarzyszącymi jej osobami. Obraz ten jest dziełem złożonym, które było przedmiotem wielu analiz i interpretacji. Do innych ważnych obrazów Velasqueza należą "Papież Innocenty X", "Poddanie Bredy", „Adoracion de Los Reyes Magos” , „Breakfast”, „Christ On The Cross”, „Cristo In Casa Di Marta E Maria”, „Las Hilanderas”, „Old Woman Cooking Eggs”, „The Waterseller Of Seville”, „Three Musicans”, „Wenus z lustrem”. Jego dzieła charakteryzują się realizmem oraz znakomitym wykorzystaniem światła i cienia. Wiele z jego obrazów znajduje się w Muzeum Prado w Madrycie. Z uwagi na wybitność jego dzieł, nieustannie powstaje wiele jego reprodukcji. Znajdziesz je również w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Niesamowite reprodukcje obrazów Velasquez Diego

Jeśli masz ochotę na dzieła tak niezwykłych artystów w swoim domu lub biurze, to zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszej galerii. Tutaj możesz znaleźć prace najwybitniejszych twórców z całego świata, które zdobią ściany najznakomitszych galerii, a co ważniejsze, każda z nich jest wykonana z bardzo dobrą jakością, niemal nie odbiegającą od oryginału. Należy podkreślić, że w stanie jesteśmy wykonać reprodukcje techniką druku na płótnie dowolnie wybranych dzieł. Do tego celu używamy tylko najlepszych artykułów i materiałów. Nasze obrazy są drukowane na naturalnym płótnie bawełnianym z specjalistycznymi atramentami pigmentowymi. Po zadrukowaniu płótna pokrywamy werniksem błyszczącym lub matowym, w zależności od preferencji klienta, co umożliwia osiągnięcie jeszcze lepszej trwałości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej galerii. Dostępna jest również możliwość wykonania specjalnego zamówienia. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, świadcząc, jakie dzieło interesuje Cię i w jakim rozmiarze, a my dokładamy wszelkich starań, by je dla Ciebie odtworzyć. Wszelkie zapytania prosimy kierować pod podany numer telefonu lub adres e-mail, które również znajdują się na naszej stronie. Reprodukcje nie są tylko naszą specjalizacją, ale i pasją. Dlatego chcemy Państwu przybliżyć sylwetki tych wyjątkowych i niezapomnianych artystów. Dlatego też na naszej stronie internetowej zamieściliśmy przy ich nazwiskach ciekawe noty biograficzne. Mamy nadzieję, że dzięki naszym treściom poszerzysz swoją wiedzę na temat sztuki lub odświeżysz ją. Poniżej znajduje się pełna lista twórców, których dzieła odtwarzamy. Jeśli wśród nich nie ma malarza, którego poszukujesz, prosimy o kontakt - postaramy się jak najszybciej uruchomić nasze układy i odtworzyć dla Ciebie dany obraz. Jesteśmy gotowi spełnić wszystkie Twoje życzenia, co oznacza, że wyzwania są dla nas do pokonania. Oferujemy również profesjonalne doradztwo i odpowiadamy na pytania oraz pomagamy rozwiązywać wątpliwości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod podanym numerem telefonu oraz adresem e-mail. W naszej ofercie znajdują się reprodukcje malarstwa, pochodzące zarówno z epok renesansu, baroku, jak i ze współczesności. Dzięki naszym łatwo dostępnym obrazom, każdy może cieszyć się w swoim domu lub biurze ulubionym dziełem sztuki, bez konieczności wydawania na nie majątku. Jest to wspaniała okazja, by znaleźć wyjątkową dekorację w przystępnej cenie!  
 • VELAZQUEZ DIEGO - Adoracion De Los Reyes Magos
  VELAZQUEZ DIEGO - Adoracion De Los Reyes Magos - wf1243
  #wf1243
 • VELAZQUEZ DIEGO - Breakfast
  VELAZQUEZ DIEGO - Breakfast - wf1244
  #wf1244
 • VELAZQUEZ DIEGO - Christ On The Cross 1632
  VELAZQUEZ DIEGO - Christ On The Cross 1632 - wf1245
  #wf1245
 • VELAZQUEZ DIEGO - Cristo In Casa Di Marta E Maria
  VELAZQUEZ DIEGO - Cristo In Casa Di Marta E Maria - wf1246
  #wf1246
 • VELAZQUEZ DIEGO - Las Hilanderas
  VELAZQUEZ DIEGO - Las Hilanderas - wf1247
  #wf1247
 • VELAZQUEZ DIEGO - Old Woman Cooking Eggs
  VELAZQUEZ DIEGO - Old Woman Cooking Eggs - wf1248
  #wf1248
 • VELAZQUEZ DIEGO - The Waterseller Of Seville 1623
  VELAZQUEZ DIEGO - The Waterseller Of Seville 1623 - wf1249
  #wf1249
 • VELAZQUEZ DIEGO - Three Musicians 1618
  VELAZQUEZ DIEGO - Three Musicians 1618 - wf1250
  #wf1250
 • VELAZQUEZ DIEGO - Wenus z lustrem
  VELAZQUEZ DIEGO - Wenus z lustrem - wf1252
  #wf1252