Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeGerson Wojciech, Reprodukcje

Wojciech Gerson (1831 Warszawa – 1901 tamże) był polskim malarzem, pejzażystą, przedstawicielem realistycznego nurtu w sztuce a także wybitnym historykiem sztuki i szanowanym pedagogiem. Wykształcenie zdobywał w Warszawie, Paryżu i Petersburgu. Był współzałożycielem Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych i publikował krytyki do warszawskich czasopism, pisał biografie, wydawał podręczniki, zajmował się tłumaczeniami i uczył wielu przyszłych wybitnych polskich artystów (np. Józefa Chełmońskiego. Leona Wyczółkowskiego, Władysława Podkowińskiego i Józefa Pankiewicza). W naszej galerii można zamówić reprodukcje następujących płócien Wojciecha Gersona: Baszta w Ojcowie, Droga nad Potokiem, Krajobraz Tatrzański, Łokietek pod Ojcowem, Odpoczynek, Spotkanie na drodze, Tatra i Zamek w Trokach.

Gerson Wojciech obrazy


Nasza oferta to sklep z reprodukcjami obrazów. Wojciech Gerson to niezwykły malarz, który jest znany nie tylko w rodzinnej Polsce, ale i na całym świecie. Zaczął malować w bardzo młodym wieku i szybko doceniony został jego talent. Zdobył kilka nagród za swoje prace i został zauważony przez ważne osobistości ze środowiska artystycznego. Gerson jest znany przede wszystkim z zabawnych, żywych obrazów przedstawiających abstrakcyjne wzory i wybuchowe kolory. Zyskał sławę dzięki swoim obrazom przedstawiającym pejzaże miejskie i krajobrazy, które często charakteryzowały się jaskrawymi i żywymi kolorami. Na twórczość Wojciecha wpływ miał zarówno impresjonizm, jak i ekspresjonizm, a w swoich obrazach często stosował techniki takie jak pointylizm. Jego prace często łączą różne style i techniki, tworząc coś naprawdę wyjątkowego i niezapomnianego. Jak można się spodziewać po tak znakomitym artyście, dzieła Gersona cieszą się dużym popytem i znajdują się w najbardziej prestiżowych kolekcjach sztuki na całym świecie. Gerson Wojciech był polskim malarzem, który często podejmował tematy związane z historią Polski. Interesował się nią i starał się malować sceny, które promowałyby tożsamość narodową. Wiele z jego obrazów przedstawia pomyślne momenty z przeszłości Polski lub ukazuje, jak Polacy przezwyciężyli sytuacje kryzysowe. Jego twórczość była popularna już za jego życia i do dziś jest ceniona przez miłośników sztuki. Z uwagi na ogromną popularność tego artysty powstaje bardzo wiele reprodukcji jego dzieł, które pięknie prezentują się w domach, hotelach i innych tego typu obiektach.

Reprodukcje obrazów Wojciech Gerson

Jeśli kochasz dzieła sztuki, to powinieneś koniecznie zapoznać się z ofertą naszej galerii! Oferujemy reprodukcje dzieł najwybitniejszych artystów, takich jak m.in. Henri Fantin-Latour, Gustav Klimt, Salvador Dali, a także wiele innych mistrzów malarstwa. Nasze prace charakteryzują się bardzo wysoką jakością - niemal identyczną z oryginałami, co sprawia, że ​​możesz cieszyć się oryginalnym dziełem sztuki w swoim domu lub biurze. Nasze reprodukcje przygotowujemy na naturalnym, bawełnianym płótnie, a do ich produkcji używamy tylko najlepszych materiałów, takich jak specjalistyczne pigmentowe atramenty. Po zadrukowaniu płótno jest ręcznie pokrywane werniksem z wykończeniem matowym lub błyszczącym, w zależności od Twoich preferencji, co zwiększa trwałość obrazu. Nasza oferta obejmuje wiele znakomitych dzieł sztuki, które możesz zamówić w różnych rozmiarach. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia na reprodukcję dzieła, którego nie ma na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że napiszesz do nas, a my postaramy się zrealizować Twoje życzenie. Zachęcamy również do zapoznania się z biografią artystów i ciekawymi treściami na naszej stronie internetowej. Służymy także fachową poradą i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, które mogą Cię interesować. Odpowiedz na ten e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!
 • WOJCIECH GERSON - Baszta w Ojcowie
  WOJCIECH GERSON - Baszta w Ojcowie - wf1387
  #wf1387
 • WOJCIECH GERSON - Droga Nad Potokiem
  WOJCIECH GERSON - Droga Nad Potokiem - wf1388
  #wf1388
 • WOJCIECH GERSON - Krajobraz Tatrzański
  WOJCIECH GERSON - Krajobraz Tatrzański - wf1389
  #wf1389
 • WOJCIECH GERSON - Łokietek Pod Ojcowem
  WOJCIECH GERSON - Łokietek Pod Ojcowem - wf1390
  #wf1390
 • WOJCIECH GERSON - ODPOCZYNEK
  WOJCIECH GERSON - ODPOCZYNEK - wf1391
  #wf1391
 • WOJCIECH GERSON - Spotkanie Na Drodze
  WOJCIECH GERSON - Spotkanie Na Drodze - wf1392
  #wf1392
 • WOJCIECH GERSON - Tatra
  WOJCIECH GERSON - Tatra - wf1393
  #wf1393
 • WOJCIECH GERSON - Zamek w Trokach
  WOJCIECH GERSON - Zamek w Trokach - wf1394
  #wf1394
 • Wojciech Gerson - Widok na Nowe i Stare Miasto od północy
  Wojciech Gerson - Widok na Nowe i Stare Miasto od północy - wf16751
  #wf16751
 • Wojciech Gerson - Śmierć Przemysława
  Wojciech Gerson - Śmierć Przemysława - wf16752
  #wf16752
 • Wojciech Gerson - Zwał skalisty w dolinie Białej Wody w Tatrach
  Wojciech Gerson - Zwał skalisty w dolinie Białej Wody w Tatrach - wf16753
  #wf16753
 • Wojciech Gerson - Kazimierz Odnowiciel wracający do Polski III
  Wojciech Gerson - Kazimierz Odnowiciel wracający do Polski III - wf18315
  #wf18315
 • Wojciech Gerson - Łokietek na wygnaniu wśród ludu
  Wojciech Gerson - Łokietek na wygnaniu wśród ludu - wf18316
  #wf18316
 • Wojciech Gerson - Sobiesciada
  Wojciech Gerson - Sobiesciada - wf18317
  #wf18317