Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeGierymski Maksymilian, Reprodukcje

Maksymilian Gierymski (1846 Warszawa – 1874 Reichenhall w Bawarii) był współtwórcą polskiego realistycznego malarstwa pejzażowego XIX wieku i przedstawicielem szkoły monachijskiej. Uczestniczył w powstaniu styczniowym, a po zakończeniu walk rozpoczął naukę w warszawskiej klasie rysunkowej. Dzięki stypendium rządowemu wyjechał na studia do Monachium, gdzie wstąpił do Akademii Sztuk Pięknych. Dobrze zapowiadającą się karierę przerwała śmiertelna podówczas choroba – gruźlica, która pozbawiła Gierymskiego życia, gdy miał zaledwie 28 lat. Jeśli chodzi o twórczość malarską artysty, to ograniczała się ona głównie do obrazów przedstawiających sceny batalistyczne i rodzajowe oraz sceny myśliwskie z XIX wieku, utrzymane w stylu rokoko. Na tematykę dzieł Gierymskiego miał także wpływ jego udział w powstaniu. Najbardziej jest jednak znany z nastrojowych pejzaży przedstawiających uroki Mazowsza i Podlasia (miasteczka, polne drogi, wiejskie karczmy i chaty). Proponujemy Państwo możliwość zakupu znakomitych reprodukcji obrazów Gierymskiego. W ofercie mamy: Obóz, Obóz Cyganów i Patrol.

Maksymilian Gierymski najważniejsze dzieła, reprodukcje obrazu: Noc, Patrol Powstańczy, Zima w małym miasteczku, Obóz Cyganów

.

Reprodukcje obrazów Maksymilian Gierymski - wspaniałe dzieła sztuki dostępne online

Nasza oferta to reprodukcje obrazów plakaty. Jeżeli marzą Ci się wspaniałe dzieła sztuki w Twoim domu lub biurze, koniecznie zajrzyj do naszej galerii, gdzie oferujemy reprodukcje znakomitych artystów, wśród których znajdą się największe światowe sławy malarstwa. Na naszej stronie zobaczysz oryginalne reprodukcje, wykonane zgodnie z metodami malarstwa, z zachowaniem najlepszej jakości, która niemalże nie odbiega od oryginału. Wybierz swój ulubiony obraz i zamów jego replikę na naturalnym płótnie bawełnianym, drukowanym za pomocą specjalistycznych atramentów pigmentowych. Każdy obraz jest ręcznie zabezpieczany werniksem, który pozwala zwiększyć jego trwałość, a także dostosować połysk do Twoich preferencji - matowego lub błyszczącego. W naszej ofercie znajdziesz doskonałe realizacje najważniejszych dzieł sztuki, ale także mniej znane i oryginalne dzieła wybranych artystów. Na życzenie klientów wykonujemy indywidualne zamówienia - wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub pod numerem telefonu podanym na naszej stronie internetowej. W naszej galerii zawsze znajdziesz najnowsze trendy w sztuce, a także ciekawostki z życia artystów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdziesz pełną listę artystów, których dzieła reprodukujemy. Jeśli nie znajdziesz nazwiska, którego szukasz, skontaktuj się z nami, a postaramy się pomóc. Nasza pasja to reprodukcja najpiękniejszych dzieł sztuki, a nasza praca polega na zapewnieniu najlepszej jakości i satysfakcji klientów. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą!
 • Maksymilian Gierymski - Obóz
  Maksymilian Gierymski - Obóz - wf986
  #wf986
 • Maksymilian Gierymski - Obóz cyganów
  Maksymilian Gierymski - Obóz cyganów - wf987
  #wf987
 • Maksymilian Gierymski - Patrol
  Maksymilian Gierymski - Patrol - wf988
  #wf988
 • Maksymiliam Gierymski -Wyjazd na polowanie
  Maksymiliam Gierymski -Wyjazd na polowanie - wf16765
  #wf16765
 • Maksymiliam Gierymski - Szarża artyleri
  Maksymiliam Gierymski - Szarża artyleri - wf16766
  #wf16766
 • Maksymiliam Gierymski - Powstaniec z 1863 roku
  Maksymiliam Gierymski - Powstaniec z 1863 roku - wf16767
  #wf16767