Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeBanksy, Reprodukcje

Najbardziej oryginalny artysta końca XX wieku i XXI wieku, który bardzo często wywołuje swoją twórczością kontrowersję, ponieważ posługuje się humorystycznym, ironicznym lub rewolucyjnym sposobem przekazu. Charakterystyczną cechą jego twórczości graffiti jest nieszablonowa szablonowość, ponieważ poruszana tematyka jest bardzo zróżnicowana, a każdy z jego pomysłów może być powielony jak z szablonu.

Banksy dzieła sztuki, graffiti, najpopularniejsze prace, malarstwo, plakaty

Istnieje powszechne przekonanie, że prawdziwa tożsamość Banksy’ego jest nieznana, lecz są pewne przypuszczenia. Jego życie jak i twórczość to niezwykłe indywiduum, które tworzy sztukę wtapiającą się w miejską przestrzeń, poruszając problemy społeczne, polityczne i kwestie etyczne, nawiązując do wyższych wartości. Dzięki aktualności jego twórczości możemy obserwować bieżące reakcje na otaczający nas świat, a przez to, że Banksy jest twórcą znanym na całym świecie, każde przesłanie może być bardzo szybko rozpowszechnione i wpływać na ludzi. Każdy stworzony przez niego obraz niesie uniwersalne przesłanie zwracające uwagę na niechlubne zachowania niektórych grup społecznych. Przekaz z tych niepozornych graffiti jest jednak głęboki i ukryty. Jeśli więc jesteś fanem lub fanką Banksy’ego, zajrzyj do naszej galerii z reprodukcjami obrazów słynnych artystów i ciesz się jednym z największych dzieł ostatnich dekad. Nasza oferta to reprodukcje obrazów plakaty.

Reprodukcje obrazów Banksy

Jeżeli pragną Państwo zakupić dzieła znakomitych artystów, które będą ozdobą Państwa domu lub biura, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej galerii. W naszej ofercie znajdą Państwo dzieła największych światowych sław, które zdobią ściany najbardziej znanych galerii, a co najważniejsze - charakteryzują się bardzo dobrą jakością, która niemal nie odbiega od oryginału. Jesteśmy w stanie wykonać reprodukcje na płótnie dowolnie wybranego dzieła. W tym celu wykorzystujemy jedynie najlepsze artykuły i materiały. Obrazy drukowane są na naturalnym płótnie bawełnianym, a do wydruku stosujemy specjalistyczne atramenty pigmentowe. Po zadrukowaniu płótna są ręcznie zabezpieczane werniksem o wykończeniu błyszczącym lub matowym, w zależności od preferencji klienta. Dzięki temu reprodukcje są trwalsze. Zachęcamy Państwa to bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Istnieje również możliwość wykonania specjalnego zamówienia. Wystarczy skontaktować się z nami pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail, i powiedzieć, jakiego dzieła Państwo poszukują i w jakim rozmiarze ma ono zostać dostarczone. Reprodukcje to nasza pasja, dlatego chcemy przybliżyć Państwu sylwetki artystów. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy przy nazwiskach ciekawe noty biograficzne. Mamy nadzieję, że dzięki tym treściom Państwo poszerzą swoją wiedzę na temat sztuki. W naszym asortymencie znajdują się reprodukcje malarstwa pochodzące zarówno z czasów renesansu, baroku, jak i ze współczesności. Dzięki łatwo dostępnym obrazom, każdy może posiadać w swoim domu ulubione dzieło sztuki, bez konieczności wydawania na niego fortuny. Zachęcamy do kontaktu, służymy także fachową poradą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu oraz adresem e-mail. Jeśli nie znajdą Państwo wśród naszych artystów poszukiwanego malarza, zachęcamy do wysłania do nas wiadomości. Postaramy się jak najszybciej poszerzyć naszą ofertę i przygotować dla Państwa poszukiwany obraz. Spełniamy wszystkie życzenia klientów, nie ma dla nas zleceń niemożliwych do wykonania.
 • Banksy - Mural by Bansky 1
  Banksy - Mural by Bansky 1 - wf15075
  #wf15075
 • Banksy - Mural by Bansky 2
  Banksy - Mural by Bansky 2 - wf15076
  #wf15076
 • Banksy - Mural by Bansky 3
  Banksy - Mural by Bansky 3 - wf15077
  #wf15077
 • Banksy - Mural by Bansky 4
  Banksy - Mural by Bansky 4 - wf15078
  #wf15078
 • Banksy - Mural by Bansky 5
  Banksy - Mural by Bansky 5 - wf15079
  #wf15079
 • Banksy - Mural by Bansky 6
  Banksy - Mural by Bansky 6 - wf15080
  #wf15080
 • Banksy - Mural by Bansky 7
  Banksy - Mural by Bansky 7 - wf15081
  #wf15081
 • Mural by Bansky 8
  Mural by Bansky 8 - wf16798
  #wf16798
 • Mural by Bansky 17
  Mural by Bansky 17 - wf16799
  #wf16799
 • Mural by Bansky 20
  Mural by Bansky 20 - wf16800
  #wf16800
 • Mural by Bansky 24
  Mural by Bansky 24 - wf16801
  #wf16801