Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeBonnard Pierre, Reprodukcje

Postimpresjonizm w wykonaniu francuskiego malarza Pierra Bonnarda to zniekształcenie i odejście od rzetelnego odzwierciedlania świata. Starania impresjonistów co do jak najbardziej realistycznego ukazywania rzeczywistości zostają zastąpione przesadą, zaniedbaniem i zmodyfikowanymi kształtami. Dbałość, precyzyjna perspektywa i światłocień nie mają aż takiego znaczenia dla Bonnarda, który najczęściej tworzył na podstawie pobieżnych szkiców i własnej pamięci. Nasza oferta to reprodukcje obrazów do druku.

Malarz Bonnard Pierre, dzieła sztuki, koloryzm w malarstwie, kapiściBonnard to francuski malarz urodzony w 1867 roku, a gdy po dwudziestym roku życia sprzedał swoje pierwsze dzieło, zauważyli go członkowie grupy Les Nabis. Grupa młodych artystów znacznie wpłynęła na twórczość Bonnarda, ponieważ to za ich sprawą ukształtował swój styl z odrealnionymi kształtami, nieregularnymi postaciami wyrażonymi mocnymi barwami. Mieli na celu wprowadzenie czegoś nowego do dotychczasowego nurtu, który był zbyt oczywisty, więc postawiono na intensywne barwy i pominięcie detalu na rzecz wyraźnego konturu. Reprodukcje Bonnarda to nieoczywiste dzieła przedstawiające niezręcznie wykadrowane sceny z życia codziennego. Często wykorzystywali oni technikę, w której najpierw nakładali duże plamy farb, a dopiero potem tworzyli z nich kształty. Nasza galeria oferuje reprodukcje obrazów Bonnarda powstałych w nurcie postimpresjonizmu – sprawdź, czy wpasuje się w Twój gust!

Reprodukcje obrazów Bonnard Pierre w ofercie naszej galerii sztuki

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą najwyższej klasy reprodukcji dzieł sztuki znanych artystów, w tym Bierstadta Alberta. Oferujemy reprodukcje w najlepszej jakości, wykonane na naturalnych płótnach bawełnianych przy użyciu specjalistycznych atramentów pigmentowych i ręcznie zabezpieczone werniksem o połysku matowym lub błyszczącym, na życzenie klienta. Nasza pasja do reprodukcji sztuki wykracza znacznie poza biznes, dlatego chcemy się nią dzielić z Państwem poprzez publikowanie ciekawych not biograficznych naszych artystów na stronie internetowej. Reprodukcje dostarczamy w różnych rozmiarach, a także jesteśmy gotowi spełnić indywidualne życzenia klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu przedstawienia wymagań co do konkretnego dzieła sztuki. Wykonujemy także dostawy za granicę.
 • Pierre Bonnard – Nude
  Pierre Bonnard – Nude - wf15191
  #wf15191
 • Pierre Bonnard – Woman Picking Flowers
  Pierre Bonnard – Woman Picking Flowers - wf15192
  #wf15192
 • Pierre Bonnard – Cats on the Railing
  Pierre Bonnard – Cats on the Railing - wf15193
  #wf15193
 • Pierre Bonnard - Rue Tholozé
  Pierre Bonnard - Rue Tholozé - wf15194
  #wf15194
 • Pierre Bonnard - Misia on a Divan
  Pierre Bonnard - Misia on a Divan - wf16447
  #wf16447
 • Pierre Bonnard - Child and Cats
  Pierre Bonnard - Child and Cats - wf16448
  #wf16448
 • Pierre Bonnard - Grandmother with a Child
  Pierre Bonnard - Grandmother with a Child - wf16449
  #wf16449
 • Pierre Bonnard - The Dining Room
  Pierre Bonnard - The Dining Room - wf16450
  #wf16450