Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeGruner Elioth, Reprodukcje

Gruner Elioth

Elioth Gruner (ur. 16 grudnia 1882 roku, zm. 17 października 1939 roku) był australijskim artystą, którego nagradzano wielokrotnie za malarstwo pejzażowe. Urodził się w Nowej Zelandii i już w wieku 14 lat pracował, by pomóc matce w utrzymaniu domu. Jako dziecko matka zabierała go na nauki do Juliana Ashtona, który zaszczepił w młodym Eliocie odrobinę miłości do rysunku i sztuki. W pierwszych latach XX wieku wystawiano jego prace w Sydney za pośrednictwem Towarzystwa Artystów. Był asystentem Juliana Ashtona podczas lekcji w Sydney Art School, a nawet prowadził samodzielnie zajęcia. Skupiał się na niewielkich rozmiarów pejzażach, a na zamówienie podejmował się także trochę większych obrazów. Miał w swoim życiu epizod podróżniczy i zwiedzał Europę, co wpłynęło na jego malarstwo – stało się ono dużo prostsze, swobodne i urozmaicone tematycznie. Nie chciał ograniczać się i zamykać w schemacie swój styl, szukał najlepszego tematu do swoich obrazów i najbardziej precyzyjnego wyrażenia emocji. Artysta zmarł z powodu przewlekłego zapalenia nerek w wieku 56 lat jako zasłużony malarz, dlatego i w naszej galerii znalazło się dla niego miejsce. Znajdziesz tutaj reprodukcje obrazów Grunera, które zostały nagrodzone za malarstwo pejzażowe nagrodą Wynne.

Reprodukcje obrazów Elioth Gruner

Jeśli marzą Ci się piękne dzieła najlepszych artystów zdobiące ściany Twojego domu lub biura, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej galerii. Mamy tutaj wspaniałe dzieła największych sław sztuki, które ozdabiają ściany najbardziej znanych galerii na całym świecie. Co ważne, charakteryzują się one najwyższą jakością, która niemalże nie odbiega od oryginału. Istotną informacją jest to, że wykonujemy reprodukcje na płótnie, na którym chcesz umieścić dzieło. Posiadamy wszelkie niezbędne materiały i wykonujemy nasze usługi na bardzo wysokim poziomie. Obrazy drukowane są na naturalnym płótnie bawełnianym, a specjalistyczne atramenty pigmentowe gwarantują ich wysoką jakość kolorystyczną. Po zadruku płótna są ręcznie zabezpieczane werniksem, którego wykończenie zależy od Twoich upodobań – błyszczące lub matowe. Pozwala to na dłuższą trwałość Twojego dzieła. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i wybrania dzieła, które spełni Twoje oczekiwania. Możliwe jest również złożenie specjalnego zamówienia, w którym określisz, czego dokładnie szukasz i w jakim wymiarze chcesz otrzymać dzieło. Wejdź na naszą stronę lub zadzwoń do nas pod podany numer, jeżeli potrzebujesz dalszych informacji. Reprodukcje są naszą pasją i specjalnością, dzięki czemu chcemy przedstawić Ci osoby, które za nimi stoją, stąd też na naszej stronie internetowej umieściliśmy ciekawe notki biograficzne artystów. Liczymy, że po przeczytaniu ich, uda Ci się poszerzyć swoje horyzonty w dziedzinie sztuki. Niżej znajduje się pełna lista artystów, których dzieła reprodukujemy. Jeśli nie znajdziesz na niej malarza, którego dzieło Cię interesuje, napisz do nas. Postaramy się jak najszybciej rozbudować naszą ofertę i przygotować dla Ciebie to, czego potrzebujesz. Zależy nam na spełnieniu wszystkich Twoich oczekiwań, ponieważ dla nas nie ma niczego niemożliwego do zrealizowania. Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania, jakie Cię nurtują. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś. W naszej ofercie znajdziesz reprodukcje dzieł sztuki z czasów renesansu, baroku i współczesności. Dzięki temu każdy może znaleźć obraz, który będzie ozdobą jego wnętrza, bez konieczności wydawania na niego fortuny. To idealny sposób na wyjątkową dekorację w atrakcyjnej cenie!

Reprodukcje obrazów Elioth Gruner i innych artystów w bogatej ofercie naszej galerii

Nasza oferta to reprodukcje obrazów na płótnie. Jeśli szukacie wyjątkowych dzieł sztuki do powieszenia w domu lub biurze, koniecznie zapoznajcie się z ofertą naszej galerii. Oferujemy reprodukcje prac najlepszych światowych artystów, których oryginały zdobią ściany najbardziej renomowanych muzeów i galerii. Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem dokładnych kopii dzieł sztuki na wysokiej jakości płótnie bawełnianym, dzięki czemu cała nasza kolekcja wyróżnia się niespotykaną dokładnością i starannością wykonania. Dostępne u nas obrazy drukowane są tylko i wyłącznie na najlepszych komponentach i materiałach. Nasze reprodukcje charakteryzują się wiernością oryginałów, które niemalże trudno odróżnić od prawdziwych dzieł.Współpracujemy z uznanymi artystami i specjalistami, którzy dbają o każdy detal i detalicznie przygotowują każde zamówienie. Dzieła drukujemy wykorzystując najnowocześniejsze technologie i specjalistyczne atramenty, co pozwala nam uzyskać jeszcze bardziej realistyczne i żywe kolory. Na życzenie klientów dostępne są specjalne opcje wykończenia, w tym błyszczący lub matowy werniks. To dbałość o każdy szczegół sprawia, że nasze reprodukcje są tak wyjątkowe i atrakcyjne dla miłośników sztuki.Jesteśmy otwarci na wszelkie życzenia i propozycje klientów. Potrafimy stworzyć reprodukcję dzieła na płótnie w dowolnym rozmiarze, jaki jedynie zechcecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu sztuki, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W razie pytań lub wątpliwości, zawsze służymy fachową radą i pomocą.W naszej ofercie znajdują się dzieła sztuki przekraczające wiele epok i stylów, obejmujące zarówno malarstwo klasyczne z renesansu i baroku, jak i sztukę współczesną. Na naszej stronie internetowej zamieszczamy nie tylko ofertę, ale także ciekawe i wartościowe artykuły o artystach i ich twórczości, które pozwolą Państwu zgłębić tajniki różnych okresów w historii sztuki. Skontaktujcie się z nami już dziś, a postaramy się zorganizować dla Was perfekcyjną dekorację, która zachwyci każdego gościa i doda Waszym wnętrzom charakteru i wyjątkowej klasy.
 • Elioth Gruner - Spring frost
  Elioth Gruner - Spring frost - wf15934
  #wf15934
 • Elioth Gruner - Frosty sunrise
  Elioth Gruner - Frosty sunrise - wf15935
  #wf15935
 • Elioth Gruner - Landscape
  Elioth Gruner - Landscape - wf15936
  #wf15936
 • Elioth Gruner - Milking time
  Elioth Gruner - Milking time - wf15937
  #wf15937
 • Elioth Gruner - Morning light
  Elioth Gruner - Morning light - wf15938
  #wf15938
 • Elioth Gruner - The wattles
  Elioth Gruner - The wattles - wf15939
  #wf15939
 • Elioth Gruner - Weetangera, Canberra
  Elioth Gruner - Weetangera, Canberra - wf15940
  #wf15940
 • Artur Grottger - Rok 1863 - Powitanie
  Artur Grottger - Rok 1863 - Powitanie - wf18141
  #wf18141