Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeDelacroix Eugène, Reprodukcje

Eugène Delacroix obrazy

Eugène Delacroix był francuskim malarzem epoki romantyzmu, uważanym za jednego z największych artystów XIX wieku. Jego użycie koloru i ekspresyjnego pędzla wywarło głęboki wpływ na rozwój sztuki nowoczesnej, a jego prace odegrały kluczową rolę w powstaniu ruchu romantycznego. Delacroix urodził się w 1798 r. w Charenton-Saint-Maurice we Francji. Edukację artystyczną rozpoczął w młodym wieku, ucząc się u kilku wybitnych malarzy historycznych. W 1821 r. zadebiutował na Salonie obrazem „Śmierć Sardanapala”, który wzbudził sensację swoim niekonwencjonalnym stylem. Szczególny wpływ wywarło stosowanie przez Delacroix kolorów; podczas gdy ówcześni artyści neoklasyczni stosowali stonowane odcienie, obrazy Delacroix były pełne żywych barw. To efektywne wykorzystanie kolorów pomogło mu wywołać u widzów emocjonalne reakcje. Jednym z pierwszych znaczących dzieł Delacroix była "Barka Dantego" (1822), przedstawiająca Dantego u bram piekła. Obraz ten czerpie inspiracje z rycin Blakea do "Boskiej komedii Dantego". Przedstawia wędrówkę ludzkiej duszy przez zaświaty i jest chwalony za mistrzostwo techniczne i emocjonalne oddziaływanie. Barka Dantego to ponadczasowe dzieło sztuki, które do dziś wzbudza zainteresowanie widzów. Jego styl określany był jako "malowniczy", co oznacza, że łączył on sztukę i literaturę. Widać to w wielu jego pracach przedstawiających sceny z mitologii greckiej lub sztuk Szekspira. Twórczość Delacroix była bardzo popularna w jego czasach. Uznawano go za wielkiego artystę, a jego dzieła były poszukiwane przez kolekcjonerów. Dziś również jest bardzo ceniony, dlatego też powstaje wiele reprodukcji jego obrazów. W sklepie internetowym www.twoja-galeria.eu oferujemy wiele reprodukcji dzieł tego artysty drukowanych na płótnie.

Nasza oferta to reprodukcje obrazów fridy kahlo. Eugène Delacroix to francuski artysta, żyjący i tworzący w latach 1798 – 1863, którego wzorem do naśladowania był Rubens. Delacroix początkowo uważany był za klasycystę, lecz podsumowując całą drogę jego życia i kariery, okazało się, że był jednym z inicjatorów impresjonizmu. Jego sztuka miała ogromny wpływ na kreatywne operowanie kolorem, a w swoich pracach poruszał aktualną tematykę, co także stanowiło ogromny przełom w panującym dotąd klasycyzmie. Eugène jako pierwszy wykazywał się inicjatywą i zaangażowaniem w lokalne i obecne mu sprawy poprzez malowanie tego. Mimo to, często spod jego pędzla wychodziły obrazy ze scenami biblijnymi i inne dzieła sakralne, choć niejednokrotnie twierdził, że jest ateistą. Wpływy Rubensa możemy zauważyć w jego prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnym dziele „Wolność wiodąca lub na barykady”, które jest symbolem paryskiej rewolucji lipcowej skierowanej w stronę władzy absolutnej Karola X. Na Salonie paryskim zadebiutował obrazem zatytułowanym „Barka Dantego” w 1822 roku. Jako francuski malarz znał Fryderyka Chopina i kilkukrotnie w swojej karierze artystycznej go portretował. Natomiast w 1825 roku wybrał się do Anglii, aby studiować twórczość Johna Constable’a, Williama Turnera i Thomasa Gainsborougha, czego owocem był jeden z najważniejszych obrazów dla kariery młodego Eugène’a – „Śmierć Sardanapala”. W sklepie twoja-galeria.eu znajdziesz reprodukcje tego obrazu i wielu innych świetnych dzieł tego wybitnego artysty. Zajrzyj, wybierz ten, którego przekaz rozumiesz najlepiej i zamów reprodukcję obrazu Delacroix na swoją ścianę.

Jeśli chcesz stać się właścicielem obrazu namalowanego przez znanego artystę, musisz dysponować naprawdę sporym budżetem na zakupy dzieł sztuki. Prawda jest taka, że stać jest na to wyłącznie najbogatszych. Przeciętnie zarabiająca osoba może jedynie pomarzyć o obrazie znanego malarza wiszącym na ścianie w jego mieszkaniu. Im słynniejszy artysta, tym droższe są jego dzieła. Wystarczy sprawdzić w internecie kwoty, jakie padają podczas aukcji dzieł sztuki. Można dostać lekkiego zawrotu głowy patrząc na te liczby. Co może więc zrobić fan malarstwa, którego nie stać na zakup oryginalnego obrazu? Wyjściem z sytuacji jest zlecenie wykonania jego reprodukcji. Może ona być wykonana z wykorzystaniem nowoczesnej technologii druku. Jeżeli chcesz, możesz także zlecić zadanie wykonania kopii dzieła malarzowi zajmującemu się tym na co dzień. Często są to osoby mające wykształcenie artystyczne, które traktują realizację takich zadań jako możliwość dodatkowego zarobku. W takim przypadku będziesz musiał poczekać na efekt końcowy nieco dłużej. Malarz nie jest w stanie zrealizować Twojego zlecenia w ciągu godziny. Jeśli zależy Ci na czasie zdecyduj się na zamówienie reprodukcji obrazu na płótnie z wykorzystaniem możliwości, jakie dają nowoczesne drukarki. Z pewnością będziesz zadowolony z tego, jak prezentuje się kopia obrazu wykonana w ten właśnie sposób. Na pewno będzie ozdobą pomieszczenia, w którym się znajdzie.

Nasza firma oferuje wykonanie reprodukcji obrazu na bawełnianym płótnie. To naturalny materiał, który znakomicie się do tego nadaje. Kopia znanego dzieła sztuki, która powstanie przy użyciu nowoczesnej drukarki z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Taki obraz z pewnością zrobi wrażenie na osobach odwiedzających Twoje mieszkanie. Będzie również cieszyć oczy domowników. Potrzebujesz dodatkowych informacji, aby podjąć decyzję o zamówieniu wykonania reprodukcji wybranego przez Ciebie dzieła na bawełnianym płótnie? Nasz konsultant czeka na Twój mail lub telefon.

Obrazy Eugène Delacroix - Wolność wiodąca lud na barykady, czy Święty Michał pokonuje diabła

Reprodukcje obrazów Eugène Delacroix

Jeżeli pragną Państwo ozdobić swój dom lub biuro dziełami światowej sławy artystów, serdecznie zapraszamy do obejrzenia oferty naszej galerii. Znajdą tam Państwo nie tylko dzieła największych mistrzów, lecz także próby swoich sił wśród artystów początkujących. Każde z oferowanych przez nas dzieł odznacza się imponującą jakością wykonania, niemalże równą oryginałowi. Co więcej, istnieje możliwość wykonania dla Państwa reprodukcji na płótnie dowolnie wybranego dzieła przy użyciu najlepszych materiałów i artykułów. Drukujemy obrazy na naturalnym płótnie bawełnianym, stosując specjalistyczne atramenty pigmentowe, a następnie zabezpieczamy je ręcznie werniksem o wykończeniu błyszczącym lub matowym, w zależności od Państwa preferencji. Dzięki temu nasze reprodukcje są niezwykle trwałe i cieszą oczy przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą artystów, których dzieła reprodukujemy. W przypadku, gdy nie znajdą tam Państwo nazwiska pożądanego malarza, zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu i przedstawienia swojego zamówienia. Nasza pasja to reprodukcje obrazów, a każde nowe zlecenie traktujemy jako wyzwanie, któremu sprostamy z każdą chwilą. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, służąc poradą i pomocą w realizacji zamówień oraz w doborze odpowiednich dzieł do Państwa wnętrz. Skontaktuj się z nami poprzez podany numer telefonu lub adres e-mail i przekonaj się, że reprodukcje obrazów to nie tylko nasza praca, ale i prawdziwa przyjemność.
 • Eugène Delacroix - Barka Dantego
  Eugène Delacroix - Barka Dantego - wf16067
  #wf16067
 • Eugène Delacroix - The Education of Achilles
  Eugène Delacroix - The Education of Achilles - wf16069
  #wf16069
 • Eugène Delacroix - Still life with Flowers
  Eugène Delacroix - Still life with Flowers - wf16070
  #wf16070
 • Eugène Delacroix - Christ on the Sea of Galilee
  Eugène Delacroix - Christ on the Sea of Galilee - wf16071
  #wf16071
 • Eugène Delacroix - Christopher Columbus and His Son at La Rábida
  Eugène Delacroix - Christopher Columbus and His Son at La Rábida - wf16072
  #wf16072
 • Eugène Delacroix - Episode from The Corsair by Lord Byron
  Eugène Delacroix - Episode from The Corsair by Lord Byron - wf16073
  #wf16073
 • Eugène Delacroix - Hercules and Alcestis
  Eugène Delacroix - Hercules and Alcestis - wf16074
  #wf16074
 • Eugène Delacroix - Landscape at Champrosay
  Eugène Delacroix - Landscape at Champrosay - wf16075
  #wf16075
 • Eugène Delacroix - Royal Tiger
  Eugène Delacroix - Royal Tiger - wf16076
  #wf16076
 • Eugène Delacroix - The Lion Hunt
  Eugène Delacroix - The Lion Hunt - wf16077
  #wf16077
 • Eugène Delacroix - The Death of Sardanapalus
  Eugène Delacroix - The Death of Sardanapalus - wf16078
  #wf16078
 • Eugène Delacroix - Shipwreck on the Coast
  Eugène Delacroix - Shipwreck on the Coast - wf16079
  #wf16079
 • Eugène Delacroix - Scene from the Romance of Amadis de Gaule
  Eugène Delacroix - Scene from the Romance of Amadis de Gaule - wf16080
  #wf16080
 • Eugène Delacroix - Fanatics of Tangier
  Eugène Delacroix - Fanatics of Tangier - wf16081
  #wf16081
 • Eugène Delacroix - Fantasia Arabe
  Eugène Delacroix - Fantasia Arabe - wf16082
  #wf16082
 • Eugène Delacroix - Horse Frightened by Lightning
  Eugène Delacroix - Horse Frightened by Lightning - wf16068
  #wf16068
 • Eugène Delacroix - Ovid among the Scythians
  Eugène Delacroix - Ovid among the Scythians - wf16586
  #wf16586
 • Eugène Delacroix - George Sand's Garden at Nohant
  Eugène Delacroix - George Sand's Garden at Nohant - wf16587
  #wf16587
 • Eugène Delacroix - Basket of Flowers
  Eugène Delacroix - Basket of Flowers - wf16588
  #wf16588
 • Eugène Delacroix - The Abduction of Rebecca
  Eugène Delacroix - The Abduction of Rebecca - wf16589
  #wf16589