Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeEl Greco, Reprodukcje

El Greco to malarz i architekt żyjący i tworzący w Hiszpanii, który najprawdopodobniej urodził się w 1541 roku na Krecie. Twórczość wskazywała na wpływy kontrreformacji i wielkich idei mistyków opisujących swoje wizje. Zajmował się malarstwem sakralnym, a przybrana przez niego forma wywoływała niemałe poruszenie do tego stopnia, że uważano go nawet za obłąkanego twórcę. Nasza oferta to reprodukcje obrazów portrety.

Malarz El Greco - obrazy najważniejsze dzieła, malarstwo

Malarstwo artysty odkrytego po niemal trzystu latach od śmierci, a nie było doceniane ze względu na charakterystyczną stylistykę utrwalanych postaci. Miały one bowiem wydłużone ciała, co było nierozumiane przez krytyków przez wieki. W XIX wieku, kiedy na nowo analizowano jego obrazy, zaczęto tłumaczyć specyficzne kształty jako wynik wady wzroku malarza, lecz w XX wieku badacze jednogłośnie uznali tę cechę jako przemyślany efekt artystyczny. Biorąc jeszcze pod uwagę tematykę jego twórczości, można uznać tę cechę jako oznaka natchnienia i uduchowienia. W latach swojego życia był cenionym człowiekiem ze względu na swoją wiedzę i umiejętności, ponieważ znał kilka języków, pisał traktaty o architekturze, rzeźbie i malarstwie. Jego wiedza o filozofii i doradztwo było doceniane wśród szlachty i duchowieństwa. El Greco miał syna ze szlachcianką Jerónime de las Cuevas, który zinwentaryzował twórczość ojca, dzięki czemu wiemy, jak dużo obrazów, rysunków i szkiców powstało, ale tylko niektóre się zachowały. Dla uczczenia twórczości tego artysty prezentujemy reprodukcje najsłynniejszych zachowanych obrazów El Greco jak: Christ Bleesing, Christ as Saviour, Christ on the Cross, The Annunciation.

Reprodukcje obrazów El Greco

Jeśli chcą Państwo ozdobić swój dom lub biuro dziełami tak wybitnych artystów, jak Albrecht Dürer, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej galerii. Oferujemy tu dzieła największych, światowych sław, które zdobią ściany najbardziej renomowanych galerii sztuki na świecie. Co najważniejsze, każde z nich charakteryzuje się doskonałą jakością, która niemal w pełni oddaje oryginał. Warto zaznaczyć, że posiadamy umiejętności oraz sprzęt do odtworzenia obrazu na płótnie w dowolnym rozmiarze. Do produkcji wykorzystujemy jedynie najlepsze artykuły oraz materiały. Drukujemy obrazy na naturalnym płótnie bawełnianym, używając specjalistycznych atramentów pigmentowych. Po wydrukowaniu, płótno ręcznie impregnujemy werniksem z błyszczącym lub matowym wykończeniem, w zależności od Państwa preferencji. Pozwala to uzyskać jeszcze lepszą trwałość i jakość obrazów. Zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą unikalną ofertą. Istnieje możliwość wykonania specjalnego zamówienia, wystarczy skontaktować się z nami i podać nazwisko artysty oraz jego dzieło, które Państwa interesuje, a także rozmiar obrazu, jaki chcieliby Państwo otrzymać. Wszelkie pytania, wątpliwości oraz zapytania prosimy kierować pod jeden z zamieszczonych na naszej stronie adresów: numer telefonu lub adres e-mail. Reprodukcje to nie tylko nasza specjalizacja, ale także nasza pasja, dlatego chcemy Państwu przybliżyć życie oraz twórczość poszczególnych artystów. Dlatego też na naszej stronie internetowej zamieściliśmy interesujące noty biograficzne związane z każdym z artystów, których obrazy odtwarzamy. Mamy nadzieję, że nasza wiedza pozwoli Państwu bardziej docenić piękno ich dzieł sztuki. Poniżej zamieszczona jest pełna lista artystów, których obrazy realizujemy w formie reprodukcji. W przypadku, gdy szukany przez Państwa artysta nie znajduje się na naszej liście, serdecznie zachęcamy do wysłania do nas wiadomości. Postaramy się jak najszybciej poszerzyć nasz katalog i przygotować dla Państwa poszukiwany obraz. Jesteśmy gotowi spełnić wszelkie życzenia klientów, a tym samym - nie ma dla nas zamówień nierealizowalnych. Służymy również pomocą oraz poradą, odpowiadając na każde pytanie w związku z reprodukcją obrazów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu oraz adresem e-mail. W naszej ofercie znajdują się reprodukcje z różnych okresów i stylów, począwszy od renesansu i baroku, aż do dzieł współczesnych artystów. Dzięki łatwo dostępnym obrazom każdy może zdobyć swoją ulubioną dekorację w atrakcyjnej cenie. To idealna okazja na posiadanie wyjątkowej sztuki w swoim domu!
 • El Greco - CHRIST AS SAVIOUR
  El Greco - CHRIST AS SAVIOUR - wf10901
  #wf10901
 • El Greco - CHRIST BLESSING
  El Greco - CHRIST BLESSING - wf10902
  #wf10902
 • El Greco - CHRIST CRUCIFIED WITH TOLEDO IN THE BACKGROUND
  El Greco - CHRIST CRUCIFIED WITH TOLEDO IN THE BACKGROUND - wf10903
  #wf10903
 • El Greco - CHRIST DRIVING THE MONEY CHANGERS FROM THE TEMPLE
  El Greco - CHRIST DRIVING THE MONEY CHANGERS FROM THE TEMPLE - wf10904
  #wf10904
 • El Greco - CHRIST ON THE CROSS
  El Greco - CHRIST ON THE CROSS - wf10905
  #wf10905
 • El Greco - THE ANNUNCIATION
  El Greco - THE ANNUNCIATION - wf10906
  #wf10906
 • El Greco - Holy Family With St Anne And St John The Baptist
  El Greco - Holy Family With St Anne And St John The Baptist - wf10687
  #wf10687
 • El Greco - Madonna and Child with Saint Martina and Saint Agnes
  El Greco - Madonna and Child with Saint Martina and Saint Agnes - wf16194
  #wf16194
 • El Greco - Christ Cleansing the Temple
  El Greco - Christ Cleansing the Temple - wf16195
  #wf16195
 • El Greco - Christ in Prayer
  El Greco - Christ in Prayer - wf16196
  #wf16196
 • El Greco - Jesús en el huerto de los olivos
  El Greco - Jesús en el huerto de los olivos - wf16197
  #wf16197
 • El Greco - La Verónica
  El Greco - La Verónica - wf16198
  #wf16198
 • El Greco - Laocoön
  El Greco - Laocoön - wf16199
  #wf16199
 • El Greco - Saint John the Baptist and Saint Francis of Assisi
  El Greco - Saint John the Baptist and Saint Francis of Assisi - wf16200
  #wf16200
 • El Greco - The Annunciation II
  El Greco - The Annunciation II - wf16201
  #wf16201
 • El Greco - The Annunciation III
  El Greco - The Annunciation III - wf16202
  #wf16202
 • El Greco - The Annunciation IV
  El Greco - The Annunciation IV - wf16203
  #wf16203
 • El Greco - The Assumption of the Virgin
  El Greco - The Assumption of the Virgin - wf16204
  #wf16204
 • El Greco - The Concert of the Angels
  El Greco - The Concert of the Angels - wf16205
  #wf16205
 • El Greco - The Entombment of Christ
  El Greco - The Entombment of Christ - wf16206
  #wf16206
 • El Greco - The Penitent Mary Magdalene
  El Greco - The Penitent Mary Magdalene - wf16207
  #wf16207
 • El Greco - View and Plan of Toledo
  El Greco - View and Plan of Toledo - wf16208
  #wf16208
 • El Greco - View of Toledo
  El Greco - View of Toledo - wf16209
  #wf16209