Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


Opcjede Goya Francisco, Reprodukcje

Nasza oferta to gdzie kupić reprodukcje obrazów. Francisco de Goya, właśc. Francisco José de Goya y Lucientes (1746 Fuendetodos – 1828 Bordeaux) był bardzo płodnym hiszpańskim malarzem, grafikiem I rysownikiem okresu romantyzmu. Stworzył ponad 700 malowideł, około 280 grafik i ponad 1000 rysunków. Pełnił funkcję nadwornego malarza królów Karola III Burbona, Karola IV Burbona oraz Ferdynanda VII Burbona. W swojej twórczości ewoluował od baroku i rokoka, poprzez neoklasyczny akademizm aż do preromantyzmu i preimpresjonizmu. Goya intensywnie pracował nad znalezieniem swojego indywidualnego stylu, czego najlepszym wyrazem jest stworzona przez niego seria czarnych obrazów, w której skład wchodzą portrety, sceny rodzajowe, malarstwo historyczne i religijne a także martwa natura. Płótna te, wyrażające mroczną, pełną okrucieństw, brzydoty, degrengolady i deformacji wizję świata, powstały w bardzo trudnym dla artysty okresie, w którym zmagał się z ciężką chorobą. Choć doszedł do siebie, do końca życia pozostał głuchy. Spod pędzla Francisca de Goya wyszło wiele wybitnych dzieł, które można podziwiać m.in. w Muzeum Prado w Madrycie. Wśród najbardziej znanych obrazów znajdują się takie perły, jak: Maja naga (reprodukcja tego obrazu dostępna jest w naszej ofercie), Chrystus na krzyżu, Kazanie świętego Bernardyna ze Sieny przed Alfonsem Aragońskim, Dom obłąkanych w Saragossie, Sabat czarownic, Kanibale, Szlifierz, Martwa natura z indykiem, Kolos, Rozstrzelanie powstańców madryckich, Saturn pożerający własne dzieci, Dwie staruchy jedzące zupę a wśród grafik i rycin: Gdy rozum śpi, budzą się demony oraz cykle: Okrucieństwa wojny i Szaleństwa.

Reprodukcje, Goya obrazy

Obrazy Francisco de Goya to jedne z najbardziej popularnych i poszukiwanych dzieł sztuki na świecie. Należą do najbardziej znanych w całej historii sztuki. Dzieła Goi znajdują się w najbardziej prestiżowych muzeach świata. W związku z tym były i są one wielokrotnie reprodukowane zarówno przez artystów profesjonalnych, jak i amatorów. Wiele z tych reprodukcji jest doskonałej jakości, inne jednak nie są tak wierne oryginałom. Do znanych malarzy, którzy stworzyli reprodukcje obrazów Goi, należą Pablo Picasso, Salvador Dali i Joan Miro. Artyści ci czerpali inspirację z wyjątkowego stylu Goi i stworzyli własne interpretacje jego dzieł. Podczas gdy Picasso i Dali byli mistrzami ruchu surrealistycznego, styl Miro był bardziej abstrakcyjny. Oprócz tych słynnych artystów jest też wielu innych, mniej znanych malarzy, którzy również stworzyli wspaniałe reprodukcje obrazów Goi. Artyści ci uchwycili istotę dzieła Goi i stworzyli piękne, własne dzieła sztuki. Jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem reprodukcji obrazu Goi, istnieje wiele źródeł, w których możesz je nabyć. Reprodukcje obrazów można znaleźć w galeriach sztuki, sklepach internetowych, w tym w naszym sklepie www.twoja-galeria.eu. Oferujemy wiele obrazów na płótnie tego wybitnego malarza, które możemy oprawić w estetyczną i trwałą ramę. Reprodukcje obrazów Goi, którymi dysponujemy to: Maja Naga, A scene from the Spanish War of Independence, Bullfight Suerte de Varas, Corrida de torros en un pueblo, La fragua, The Threshing Floor, Witches Sabbath, czy też Bullfight in a Divided Ring. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i do składania zamówień.

Reprodukcje obrazów de Goya Francisco

Jeśli są Państwo zainteresowani wiszeniem dzieł znakomitych artystów w swoim domu lub biurze, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej galerii. Znajdą tu Państwo dzieła największych światowych sław, które zdobią ściany najbardziej znanych galerii, a co najważniejsze – każde z nich charakteryzuje się bardzo dobrą jakością, która niemal nie odbiega od oryginału. Warto zaznaczyć, że jesteśmy w stanie wykonać reprodukcje na płótnie każdego wybranego dzieła. Do tego celu wykorzystujemy jedynie najlepsze artykuły i materiały. Obrazy drukujemy na naturalnym, bawełnianym płótnie, do wydruku stosując specjalistyczne atramenty pigmentowe. Po zadrukowaniu płótna ręcznie zabezpieczamy werniksem o wykończeniu błyszczącym bądź matowym, zależnie od preferencji. Dzięki temu uzyskujemy jeszcze lepszą trwałość. Proponujemy Państwu bliższe zapoznanie się z naszą szeroką ofertą, a w razie potrzeby – wykonanie specjalnego zamówienia. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami, podając informacje na temat dzieła, którego szukacie oraz rozmiaru, który byłby dla Państwa odpowiedni. Wszelkie zapytania prosimy kierować do nas pod podany numer telefonu lub adres e-mail, które znajdują się na naszej stronie. Reprodukcje to nie tylko nasza specjalizacja, ale i pasja, dlatego chcemy przybliżyć Państwu sylwetki artystów. Na naszej stronie internetowej umieściliśmy ciekawe noty biograficzne przy każdym z artystów. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tych treści zwiększą Państwo swoją wiedzę na temat sztuki. Poniżej dostępna jest pełna lista artystów, których dzieła reprodukujemy. W przypadku, gdy nie znaleźli Państwo nazwiska poszukiwanego przez siebie malarza, zapraszamy do wysłania do nas wiadomości. Postaramy się jak najszybciej poszerzyć naszą ofertę i przygotować dla Państwa poszukiwany obraz. Jesteśmy skłonni spełnić każdą potrzebę klientów, a co za tym idzie – nie ma dla nas zleceń nie do wykonania. Oferujemy też fachową poradę i chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania oraz rozwiewamy ewentualne wątpliwości. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu oraz adresem e-mail. W naszym asortymencie znajdziecie reprodukcje malarstwa, które pochodzą zarówno z czasów renesansu, baroku, jak i z najnowszych epok sztuki. Łatwo dostępne obrazy to doskonała okazja, by zdobyć wyjątkową dekorację w atrakcyjnej cenie, bez konieczności wydawania na nią fortuny.
 • Francisco de Goya - MAJA NAGA
  Francisco de Goya - MAJA NAGA - wf797
  #wf797
 • Francisco De Goya - A Scene from the Spanish War of Independence
  Francisco De Goya - A Scene from the Spanish War of Independence - wf15463
  #wf15463
 • Francisco De Goya - Bullfight Suerte de Varas
  Francisco De Goya - Bullfight Suerte de Varas - wf15464
  #wf15464
 • Francisco De Goya - Corrida de toros en un pueblo
  Francisco De Goya - Corrida de toros en un pueblo - wf15465
  #wf15465
 • Francisco De Goya - La fragua
  Francisco De Goya - La fragua - wf15466
  #wf15466
 • Francisco De Goya - The Threshing Floor
  Francisco De Goya - The Threshing Floor - wf15467
  #wf15467
 • Francisco De Goya - Witches Sabbath
  Francisco De Goya - Witches Sabbath - wf15468
  #wf15468
 • Francisco de Goya - Bullfight in a Divided Ring
  Francisco de Goya - Bullfight in a Divided Ring - wf16576
  #wf16576
 • Francisco De Goya - Escena de Inquisición
  Francisco De Goya - Escena de Inquisición - wf17735
  #wf17735
 • Francisco De Goya - Godoy como general
  Francisco De Goya - Godoy como general - wf17736
  #wf17736
 • Francisco De Goya - Prison Interior
  Francisco De Goya - Prison Interior - wf17737
  #wf17737
 • Francisco De Goya - The Water Carrier
  Francisco De Goya - The Water Carrier - wf17738
  #wf17738
 • Francisco De Goya - The Death of Saint Francis Xavier
  Francisco De Goya - The Death of Saint Francis Xavier - wf17739
  #wf17739
 • Francisco De Goya - Still Life with Golden Bream
  Francisco De Goya - Still Life with Golden Bream - wf17740
  #wf17740
 • Francisco De Goya - Los disciplinantes
  Francisco De Goya - Los disciplinantes - wf17741
  #wf17741
 • Francisco De Goya - La casa de locos
  Francisco De Goya - La casa de locos - wf17742
  #wf17742
 • Francisco De Goya - The Apostle Santiago and his disciples adoring the Virgen del Pilar
  Francisco De Goya - The Apostle Santiago and his disciples adoring the Virgen del Pilar - wf17743
  #wf17743
 • Francisco De Goya - El pelele
  Francisco De Goya - El pelele - wf17744
  #wf17744
 • Francisco De Goya - The Knife-Grinder
  Francisco De Goya - The Knife-Grinder - wf17745
  #wf17745
 • Francisco De Goya - El Entierro de la Sardina
  Francisco De Goya - El Entierro de la Sardina - wf17746
  #wf17746
 • Francisco De Goya - Saint Josephs Dream
  Francisco De Goya - Saint Josephs Dream - wf17747
  #wf17747