Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeArcimboldo Giuseppe, Reprodukcje

Giuseppe Arcimboldo (1527 Mediolan – 1593 tamże) to jeden z najbardziej znanych i cenionych włoskich malarzy okresu manieryzmu, który tworzył na wielu dworach, m. in. w Pradze, Wiedniu i Mediolanie. Jego styl jest bardzo charakterystyczny i rozpoznawalny, ponieważ swoje portrety i kompozycje figuralne o treści rodzajowej i alegorycznej tworzył z elementów martwej natury (kwiatów, owoców, jarzyn). Przez niektórych uznawany za pre-surrealistę, Arcimboldo, a właściwie jego twórczość, stanowił inspirację dla Salvadora Dalego. Do najbardziej znanych obrazów tego artysty można zaliczyć cykle płócien o nazwach: Wiosna, Lato, Jesień, Zima, których reprodukcje możecie Państwo zakupić w naszej galerii. Nasza oferta to reprodukcje obrazów znanych malarzy.

Giuseppe Arcimboldo cztery pory obrazy - lato, zima, wiosna, jesień

Cykl obrazów „Cztery pory roku” to portrety skomponowane z owoców i warzyw, które są charakterystyczne dla kolejnych pór roku. Ludzkie oblicza przedstawione w taki sposób mogą szokować, lecz dzieła tego autora cieszyły się niezwykłym uznaniem na dworach cesarskich. Wszystkie jego obrazy to uporządkowana konfiguracja tematycznych elementów z bardzo precyzyjnie dopracowanymi szczegółami. Podobną stylistykę ma również cykl „Cztery żywioły”, „Bibliotekarz”, obrazy martwej natury i portrety. Umieszczenie tak niecodziennego obrazu w swoim domu na pewno przykuje uwagę Twoich gości i zaciekawi. Obrazy Arcimbolda to sztuka dla wymagających, którym od razu przypadł do gustu jego styl. Badacze sztuki twierdzą, że każdy z obrazów przedstawiających pory roku to autoportrety artysty, co miało być wyrażeniem swojego samopoczucia, stanu zdrowia i etapu życia, dlatego na jednym z nich, łączącym wszystkie pory roku, namalowanym w wieku sześćdziesięciu lat, widzimy starego człowieka. Arcimboldo namalował ten obraz w ostatnich latach swojego życia po powrocie do rodzinnego miasta, gdzie mieszkał do końca życia.

Po śmierci zapomniany i niedoceniany artysta wrócił do łask wraz z nastaniem surrealizmu i od tego czasu jego kompozycje postaci pokazywane są na światowych wystawach. Dzisiaj możesz zawiesić w swoim salonie jedno z arcydzieł tego włoskiego malarza, który zasłynął niepowtarzalnymi portretami. Zajrzyj do naszej galerii i ciesz się reprodukcją, dzięki której w swoim mieszkaniu poczujesz się jak w światowej klasy galerii sztuki.

Reprodukcje obrazów Giuseppe Arcimboldo

Jeżeli szukają Państwo dla domu lub biura dzieł tak genialnych artystów, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej galerii. Oferujemy tu dzieła światowej sławy, którego ozdabiają ściany słynnych galerii, a co najważniejsze, każdym z nich charakteryzuje bardzo wysoka jakość, niemal nie odbiegająca od oryginału. Warto wspomnieć, że oferujemy reprodukcje na płótnie dowolnego dzieła. Do ich wykonania korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów, takich jak naturalne płótno bawełniane i wysokiej jakości atramenty pigmentowe. Po zadrukowaniu ręcznie werniksu specjalnego wykończenia błyszczącego lub matowego, w zależności od preferencji. To pozwala na uzyskanie jeszcze większej trwałość. Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, którą przygotowaliśmy dla Państwa z pełnym zaangażowaniem. Istnieje również możliwość specjalnego zamówienia. Wystarczy tylko skontaktować się z nami i podać, jakie dzieło szukają i w jakim rozmiarze ma być dostarczone. Wszelkie pytania prosimy kierować na podany numer telefonu lub adres e-mail, który znajduje się także na naszej stronie. Reprodukcje to nie tylko nasza specjalizacja, ale również pasja, dlatego chcemy przybliżyć Państwu sylwetki artystów. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo również interesujące noty biograficzne obok nazwisk artystów, których dzieła reprodukujemy. Mamy nadzieję, że dzięki tym treściom poszerzą Państwo swoją wiedzę na temat sztuki lub odświeżą już zdobytą. Poniżej znajduje się pełna lista artystów, których dzieła reprodukujemy. Jeżeli wśród nich nie znaleźli Państwo nazwiska poszukiwanego artysty, prosimy o przesłanie wiadomości. Postaramy się najszybciej poszerzyć naszą ofertę i przygotować dla Państwa pożądany obraz. Jesteśmy skłonni spełnić każde życzenie Klienta. Służymy również fachową poradą i z przyjemnością odpowiemy na pytania lub rozwiejemy wątpliwości. Jest do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail. Nasza oferta obejmuje reprodukcje obrazów malarstwa, pochodzące zarówno z epok renesansu, baroku, jak i z ery współczesnej. Dzięki łatwo dostępnym obrazom każdy może mieć swoje ulubione dzieło sztuki w swoim domu bez potrzeby wydawania na niego fortuny. Jest to doskonała okazja do znalezienia wyjątkowej dekoracji w atrakcyjnej cenie!
 • Giuseppe Arcimboldo - JESIEŃ
  Giuseppe Arcimboldo - JESIEŃ - wf845
  #wf845
 • Giuseppe Arcimboldo - LATO
  Giuseppe Arcimboldo - LATO - wf846
  #wf846
 • Giuseppe Arcimboldo - WIOSNA
  Giuseppe Arcimboldo - WIOSNA - wf847
  #wf847
 • Giuseppe Arcimboldo - ZIMA
  Giuseppe Arcimboldo - ZIMA - wf848
  #wf848
 • Giuseppe Arcimboldo - Rudolf II of Habsburg as Vertumnus
  Giuseppe Arcimboldo - Rudolf II of Habsburg as Vertumnus - wf15386
  #wf15386
 • Giuseppe Arcimboldo - Four Seasons in One Head
  Giuseppe Arcimboldo - Four Seasons in One Head - wf15387
  #wf15387
 • Guiseppe Arcimboldo - The Librarian
  Guiseppe Arcimboldo - The Librarian - wf15388
  #wf15388
 • Giuseppe Arcimboldo - LOrtolano
  Giuseppe Arcimboldo - LOrtolano - wf16164
  #wf16164
 • Giuseppe Arcimboldo - Allegorical Portrait Summer
  Giuseppe Arcimboldo - Allegorical Portrait Summer - wf16165
  #wf16165