Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeVermeer Jan, Reprodukcje

Jan Vermeer van Delft, właśc. Johannes Vermeer (1632 Delft – 1675 tamże) to holenderski malarz uchodzący za mistrza w operowaniu światłem. Tworzył przede wszystkim sceny rodzajowe a gros jego prac stanowią przedstawienia kobiet w budynkach mieszkalnych, zaabsorbowanych codziennymi zajęciami, takimi jak czytanie listu, wyszywanie czy rozmowa. Jego dorobek artystyczny pod względem liczebności nie jest imponujący (szacuje się, że spod jego pędzla wyszło zaledwie 30 płócien), jednak kunszt i artyzm tych prac predestynują go do miana jednego z najwybitniejszych malarzy. W naszej galerii posiadamy bogatą kolekcję reprodukcji Vermeera, obejmującą m. in. takie pozycje, jak: Alegoria malarstwa, Astronom, Dama siedząca przy wirginale, Dama stojąca przy wirginale, Dziewczyna częstowana, Dziewczyna której przerwano, Geograf, Grająca na gitarze, Kieliszek czerwonego wina, Kobieta strojąca lutnie, Kobieta w naszyjniki z pereł, Kobieta z dzbanem, Kobieta z perłą, Koncert, koronczarka, Lekcja muzyki, List motywacyjny, Mleczarka, Kobieta czytająca list, Diana i jej towarzyszki, Dziewczyna z czerwonym kapeluszem.

Obrazy Jan Vermeera

Jan Vermeer specjalizował się w scenach z życia codziennego, ze szczególnym uwzględnieniem domowych wnętrz i portretów. Jego obrazy od wieków podziwiane są za subtelne wykorzystanie światła i koloru oraz często romantyczne portrety zwykłego życia. Wiele z jego dzieł znajduje się w najsłynniejszych muzeach świata, takich jak Luwr w Paryżu czy Rijksmuseum w Amsterdamie. Obrazy Jana Vermeer a chwalono za elegancję i prostotę, a on sam jest uważany za jednego z mistrzów gatunku. Jednymi z najsłynniejszych jego obrazów są: "Dziewczyna z perłowym kolczykiem", "Koronczarka", "Mleczarka" i "Astronom". Odtworzenie techniki malarskiej Vermeera nie jest łatwe. Wynika to z faktu, że wzmianki o nim w ówczesnych podręcznikach są rzadkie, a techniki stosowane przez AVII-wiecznych malarzy różniły się diametralnie od tych używanych obecnie. Niemniej jednak, dzięki dokładnym badaniom i analizie możemy lepiej zrozumieć, w jaki sposób Vermeer tworzył swoje piękne dzieła sztuki. Spod ręki Jana Vermeera wyszło około trzydzieści obrazów. Powszechnie uznaje się, że malował średnio od dwóch do trzech obrazów rocznie. Pomimo to, dzieła tego malarza charakteryzują się ogromną poezją i szczegółowością. Prezentują poetycką wizję świata wraz z detalami, a także są bezbłędnie wykonane pod kątem technicznym. Wśród 34 obrazów, które są powszechnie przypisywane malarzowi, 21 jest sygnowanych. W sklepie www.twoja-galeria.eu znajdziesz reprodukcje na płótnie wyżej wymienionych dzieł tego znakomitego artysty. Wszystkie obrazy charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Istnieje możliwość oprawienia ich w ramy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Jan Vermeer obrazy. Nasza oferta to reprodukcje obrazów plakaty.

Reprodukcje obrazów Vermeer Jan

Jeżeli mają Państwo pragnienie powiesić w swoim domu albo w miejscu pracy dzieła najwybitniejszych artystów zaistniałych na polskiej scenie, serdecznie zapraszamy do wy śmienicia się z ofertą prezentowaną przez naszą galerię. Ze strony naszej oferujemy Państwu dzieła arty stów — zarówno tych uniwersalnych sław na światowej scenie sztuki, zdobiących ściany najsłynniejszych galerii, jak też młodszych, dynamicznych i ciekawych mistrzów — a co istotne, każde dzieło charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością, niemal nie odbiegającą od oryginału. Warto podkreślić, że jesteśmy w stanie wykonać reprodukcje na płótnie dowolnie wybranego dzieła. Do tego celu wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości artykuły i materiały. Obrazy drukowane są na naturalnym płótnie bawełnianym, a do druku używane są specjalne pigmenty, gwarantujące trwałość koloru. Płótna są po zadrukowaniu ręcznie zabezpieczane lakierem w wykończeniu błyszczącym lub matowym — to zależy od Państwa preferencji. Pozwala to uzyskać jeszcze lepszą trwałość i walory estetyczne. Pragniemy Państwa zachęcić do przyjrzenia się bliżej przygotowanej przez nas ofercie. Chętnie spełnimy również specjalne życzenia naszych klientów. Wystarczy się z nami skontaktować i podać, jakiego artystę poszukują Państwo i w jakim rozmiarze chcielibyście Państwo uzyskać jego dzieło. Wszystkie ewentualne pytania i zapytania prosimy kierować pod podany numer telefonu lub adres e-mail, które znajdują się na naszej stronie. Reprodukcje to nie tylko specjalność, ale i pasja naszego zespołu, dlatego postaramy się na naszej stronie internetowej zamieścić ciekawe noty i biografie artystów. W pełnej ofercie prezentowanej przez nas galerię znajdą Państwo prace znakomitych artystów, takich jak Witkacy, Stanisław Ignacy, czy też Artur Nacht-Samborski. Jeśli w naszej ofercie nie ma artysty, którego dzieło Państwo poszukujecie, prosimy o informację. W możliwie najkrótszym czasie postaramy się je dla Państwa zdobyć. Służymy również fachową poradą, odpowiadając na pytania i rozwiewając wątpliwości. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu i adresem e-mail. W naszej ofercie znajdują się reprodukcje znakomitej jakości malarstwa, pochodzące od artystów zarówno z okresów renesansu, jak i baroku, a także ze współczesności. Dzięki naszej ofercie każdy ma możliwość w łatwy sposób uzyskać dzieła sztuki, które dla niego są najważniejsze, bez wydawania na nie fortuny. To doskonała okazja do znalezienia wyjątkowej dekoracji mieszkania, czy też biura, w atrakcyjnej cenie!
 • Jan Vermeer van Delft - ALEGORIA MALARSTWA
  Jan Vermeer van Delft - ALEGORIA MALARSTWA - wf900
  #wf900
 • Jan Vermeer van Delft - ASTRONOM
  Jan Vermeer van Delft - ASTRONOM - wf901
  #wf901
 • Jan Vermeer van Delft - DAMA SIEDZĄCA PRZY WIRGINALE
  Jan Vermeer van Delft - DAMA SIEDZĄCA PRZY WIRGINALE - wf902
  #wf902
 • Jan Vermeer van Delft - DAMA STOJĄCA PRZY WIRGINALE
  Jan Vermeer van Delft - DAMA STOJĄCA PRZY WIRGINALE - wf903
  #wf903
 • Jan Vermeer van Delft - DZIEWCZYNA CZĘSTOWANA WINEM
  Jan Vermeer van Delft - DZIEWCZYNA CZĘSTOWANA WINEM - wf904
  #wf904
 • Jan Vermeer van Delft - DZIEWCZYNA KTÓREJ PRZERWANO MUZYKOWANIE
  Jan Vermeer van Delft - DZIEWCZYNA KTÓREJ PRZERWANO MUZYKOWANIE - wf905
  #wf905
 • Jan Vermeer van Delft - GEOGRAF
  Jan Vermeer van Delft - GEOGRAF - wf906
  #wf906
 • Jan Vermeer van Delft - GRAJĄCA NA GITARZE
  Jan Vermeer van Delft - GRAJĄCA NA GITARZE - wf907
  #wf907
 • Jan Vermeer van Delft - KIELISZEK CZERWONEGO WINA
  Jan Vermeer van Delft - KIELISZEK CZERWONEGO WINA - wf908
  #wf908
 • Jan Vermeer van Delft - KOBIETA STROJĄCA LUTNIE
  Jan Vermeer van Delft - KOBIETA STROJĄCA LUTNIE - wf909
  #wf909
 • Jan Vermeer van Delft - KOBIETA W NASZYJNIKI Z PEREŁ
  Jan Vermeer van Delft - KOBIETA W NASZYJNIKI Z PEREŁ - wf910
  #wf910
 • Jan Vermeer van Delft - KOBIETA Z DZBANEM
  Jan Vermeer van Delft - KOBIETA Z DZBANEM - wf911
  #wf911
 • Jan Vermeer van Delft - KOBIETA Z PERŁĄ
  Jan Vermeer van Delft - KOBIETA Z PERŁĄ - wf912
  #wf912
 • Jan Vermeer van Delft - KONCERT
  Jan Vermeer van Delft - KONCERT - wf913
  #wf913
 • Jan Vermeer van Delft - KORONCZARKA
  Jan Vermeer van Delft - KORONCZARKA - wf914
  #wf914
 • Jan Vermeer van Delft - LEKCJA MUZYKI
  Jan Vermeer van Delft - LEKCJA MUZYKI - wf915
  #wf915
 • Jan Vermeer van Delft - LIST MOTYWACYJNY
  Jan Vermeer van Delft - LIST MOTYWACYJNY - wf916
  #wf916
 • Jan Vermeer van Delft - MLECZARKA
  Jan Vermeer van Delft - MLECZARKA - wf917
  #wf917
 • Jan Vermeer - Dziewczyna czytająca list
  Jan Vermeer - Dziewczyna czytająca list - wf918
  #wf918
 • Jan Vermeer Van Delft- Diana And Her Companions
  Jan Vermeer Van Delft- Diana And Her Companions - wf933
  #wf933
 • Jan Vermeer Van Delft - Girl with a Red Hat
  Jan Vermeer Van Delft - Girl with a Red Hat - wf934
  #wf934
 • Jan Vermeer Van Delft - The Concert
  Jan Vermeer Van Delft - The Concert - wf935
  #wf935
 • Jan Vermeer van Delft - Girl with a Flute
  Jan Vermeer van Delft - Girl with a Flute - wf15697
  #wf15697
 • Jan Vermeer van Delft - A Lady Writing
  Jan Vermeer van Delft - A Lady Writing - wf15698
  #wf15698
 • Jan Vermeer van Delft - Woman Reading a Letter
  Jan Vermeer van Delft - Woman Reading a Letter - wf15699
  #wf15699
 • Jan Vermeer van Delft - Mistress and Maid
  Jan Vermeer van Delft - Mistress and Maid - wf15700
  #wf15700
 • Jan Vermeer van Delft - Widok Delft
  Jan Vermeer van Delft - Widok Delft - wf15927
  #wf15927
 • Jan Vermeer van Delft - The Little Street (Uliczka)
  Jan Vermeer van Delft - The Little Street (Uliczka) - wf16161
  #wf16161
 • Jan Vermeer van Delft - Allegory of the Catholic Faith
  Jan Vermeer van Delft - Allegory of the Catholic Faith - wf16603
  #wf16603
 • Jan Vermeer - A Maid Asleep
  Jan Vermeer - A Maid Asleep - wf17225
  #wf17225
 • Jan Vermeer - Christ in the House of Martha and Mary
  Jan Vermeer - Christ in the House of Martha and Mary - wf17226
  #wf17226