Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeMiro Joan, Reprodukcje

Joan Miró i Ferra (1893 Barcelona – 1983 Palma de Mallorca) to kataloński malarz, rzeźbiarz i ceramik tworzący w duchu surrealizmu, choć on sam oficjalnie nie stosował tego określenia w odniesieniu do swojej sztuki. Prace Miró często interpretuje się jako wyraz powrotu do dzieciństwa i tęsknoty za nim. Są one bardzo uproszczone w formie a jednocześnie niezwykle żywe pod względem kolorystycznym. Mówiąc wprost, przypominają rysunki kilkuletniego dziecka. Zdobywszy światowe uznanie, Miró pod koniec życia intensywnie zajął się ceramiką. Wśród polecanych przez nas reprodukcji prac tego artysty znajdą Państwo takie obrazy, jak: Art Luna, Artwork, Birds of the Caves II, Gwiazdy w Nazadach Pionowych Ślimaków, Interieur I, Interieur III, Inverted, The farmer’s Wife, kobieta, Kolaż, Konstelacje Gwiazda Poranna 1940, May 1968, The Escape, The Two Philosophers.

Miro Joan obrazy


Miro Joan (1893-1983) to kataloński malarz, który urodził się w Barcelonie, a zmarł w Palma de Mallorca. Poza malarstwem zajmował się również rzeźbą i ceramiką. Sztuka Miro Joana wywarła duży wpływ na innych artystów. Artysta w swoich obrazach stosował absolutnie wyjątkowy styl, który charakteryzuje się abstrakcyjnymi kształtami, żywymi kolorami i niezwykłymi wzorami. Choć za życia malarz był związany z ruchem surrealistycznym, po jego śmierci w 1983 r. niektórzy krytycy twierdzą, że jego dzieł nie można tak naprawdę zaklasyfikować, jako surrealistyczne. Niezależnie od tego, jak zaklasyfikować jego twórczość, nie da się zaprzeczyć, że Joan Miro był jednym z najbardziej wpływowych malarzy w historii współczesnej. Wielu artystów uważa Joana Miro za pioniera w stosowaniu nietypowych kształtów zamiast tradycyjnych form lub tematów w celu uzyskania efektu artystycznego. Do jego najsłynniejszych obrazów należą "Farma" i "Myśliwy". Ponadto warto wymienić równie wyjątkowe obrazy, tj. „Art Luna”, „Birds of The Caves II”, „Gwiazdy w Nazadach Pionowych Ślimaków”, „Kobieta”, „Konstelacje Gwiazda Poranna”, „The Escape” i wiele innych. Unikalny styl Miro Joana wpłynął na wielu innych artystów na przestrzeni lat, którzy czerpali inspirację w swojej twórczości. Z biegiem czasu powstawało wiele reprodukcji jego obrazów. W naszej ofercie znajdziesz wiele reprodukcji obrazów tego znakomitego artysty, drukowanych na płótnie. Istnieje możliwość oprawienia w ozdobne ramy. Zapraszamy do składania zamówień.

Reprodukcje obrazów Joan Miró - idealny wybór dla miłośników sztuki

Jeżeli pragną Państwo udekorować swoje mieszkanie lub biuro pięknymi dziełami sztuki, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej galerii. W naszej kolekcji znajdą Państwo najlepsze reprodukcje obrazów największych artystów zarówno ze współczesności, jak i z różnych epok historycznych. Oferujemy tylko dzieła najwyższej jakości, które niemal nie odbiegają od oryginałów. W naszej ofercie można znaleźć m.in. dzieła słynnych artystów, takich jak Leonardo da Vinci, Vincent van Gogh, czy Salvador Dali. Co więcej, jesteśmy w stanie wykonać reprodukcje na płótnie według wymiarów zamawiającego, a także wykorzystać najlepsze artykuły i materiały do druku. Każdy obraz drukowany jest na naturalnym płótnie bawełnianym, a do tego wykorzystujemy specjalistyczne atramenty pigmentowe, które gwarantują głębokie kolory i trwałość. Płótna po zadrukowaniu są ręcznie zabezpieczane werniksem o wykończeniu błyszczącym bądź matowym, w zależności od preferencji. Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz do składania zamówień. Istnieje również możliwość wykonania specjalnego zamówienia. Wystarczy jedynie, że napiszą Państwo, jakiego dzieła szukają i w jakim rozmiarze ma ono zostać dostarczone, a my zrobimy wszystko, aby zrealizować Państwa zamówienie. Reprodukcje są nie tylko naszą specjalizacją, ale również pasją, dlatego chcemy przybliżyć sylwetki artystów i rozwijać wiedzę na temat sztuki. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy przy nazwiskach ciekawe noty biograficzne, aby każdy mógł poznać historie powstania ulubionych dzieł sztuki. Poza tym, jako doświadczona galeria, służymy profesjonalną poradą oraz odpowiadamy na pytania i rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy satysfakcję z zakupów i zapewniamy, że każdy klient jest dla nas ważny! Nasza oferta to obraz reprodukcja.
 • Joan Miro - Art Luna
  Joan Miro - Art Luna - wf919
  #wf919
 • Joan Miro - Artwork
  Joan Miro - Artwork - wf920
  #wf920
 • Joan Miro - Birds Of The Caves II
  Joan Miro - Birds Of The Caves II - wf921
  #wf921
 • Joan Miro - Gwiazdy w Nazadach Pionowych Ślimaków
  Joan Miro - Gwiazdy w Nazadach Pionowych Ślimaków - wf922
  #wf922
 • Joan Miro - Interieur I
  Joan Miro - Interieur I - wf923
  #wf923
 • Joan Miro - Interieur III
  Joan Miro - Interieur III - wf924
  #wf924
 • Joan Miro - Inverted
  Joan Miro - Inverted - wf925
  #wf925
 • Joan Miro - Joan Miro The Farmer's Wife
  Joan Miro - Joan Miro The Farmer's Wife - wf1110
  #wf1110
 • Joan Miro - Kobieta
  Joan Miro - Kobieta - wf927
  #wf927
 • Joan Miro - Kolaż
  Joan Miro - Kolaż - wf928
  #wf928
 • Joan Miro - Konstelacje Gwiazda Poranna 1940
  Joan Miro - Konstelacje Gwiazda Poranna 1940 - wf929
  #wf929
 • Joan Miro - May 1968
  Joan Miro - May 1968 - wf930
  #wf930
 • Joan Miro - The Escape
  Joan Miro - The Escape - wf931
  #wf931
 • Joan Miro - The Two Philosophers
  Joan Miro - The Two Philosophers - wf932
  #wf932
 • Joan Miro - Personagge
  Joan Miro - Personagge - wf15333
  #wf15333
 • Joan Miro - Plaque
  Joan Miro - Plaque - wf15334
  #wf15334
 • Joan Miro - Self Portrait II
  Joan Miro - Self Portrait II - wf15335
  #wf15335
 • Joan Miro - The Rooster
  Joan Miro - The Rooster - wf15919
  #wf15919
 • Joan Miro - The Tapestry of Tarragona
  Joan Miro - The Tapestry of Tarragona - wf15920
  #wf15920
 • Joan Miro - Peinture Murale
  Joan Miro - Peinture Murale - wf16651
  #wf16651
 • Joan Miro - Oiseau Devant le Soleil
  Joan Miro - Oiseau Devant le Soleil - wf16652
  #wf16652
 • Joan Miro - Composition Painting
  Joan Miro - Composition Painting - wf17523
  #wf17523
 • Joan Miro - Il compianto degli amanti
  Joan Miro - Il compianto degli amanti - wf17524
  #wf17524