Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeTematy, Wydruki na płótnie

Piękno wnętrz zależy w dużym stopniu od dodatków, które się w nich znajdują. Oryginalne obrazy bądź urokliwe zdjęcia z pewnością się do nich zaliczają, a przy tym świetnie wpasowują się w nowoczesną stylistykę i stanowią ciekawą ozdobę pomieszczeń, niezależnie od ich charakteru. Każdy, kto ceni sztukę i szuka ciekawych pomysłów na niewielką zmianę wystroju wnętrz, koniecznie powinien zapoznać się z naszą ofertą wydruków na płótnie. Cechuje je wysoka jakość i bogaty wybór wzorów.

Wydruki na płótnie

Druk na płótnie wykonywany jest na materiale typu CANVAS, który posiada strukturę prawdziwego płótna malarskiego. Wydrukowane obrazy nie różnią się więc bardzo od tych namalowanych, a w opinii niektórych są jeszcze bardziej wyraziste. Uzyskanie głębi jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych atramentów oraz werniksów, czyli szlachetnych lakierów, które wykorzystuje się w celach artystycznych, głównie malarskich.
Wydruki na płótnie nie wyglądają jak zwyczajnie wydrukowane obrazki. Przypominają prawdziwe dzieła, a ich nasycenie kolorami jest imponujące. Odpowiednio dobrane atramenty odpowiadają również za ich trwałość. Kolory utrzymują taki sam stopień nasycenia przez długie lata, nie musimy się martwić, że zaczną szybko blaknąć. Ponadto druk na płótnie zostaje dodatkowo zabezpieczony przed działaniem promieni UV oraz wody, co jest możliwe dzięki dwukrotnemu lakierowaniu.
Ściany boczne obrazu zostają delikatnie zadrukowane, dlatego prezentują się wyjątkowo nawet bez oprawienia w ramy. Istnieje oczywiście możliwość oprawienia obrazów, dysponujemy różnego rodzaju ramami, które sprawiają, że wydruk nabiera charakteru. Druk na płótnie możliwy jest również na wielkim formacie, a na Państwa specjalne życzenie możemy wykonać także niestandardowe kształty i formy. Fotoobrazy drukowane na płótnie, to atrakcyjna dekoracja do każdego wnętrza. Wystarczy wybrać odpowiedni motyw i mamy gotową dekorację do salonu, sypialni czy jadalni. W salonie utrzymanym w stylu klasycznym sprawdzą się obrazy na płótnie z motywem kwiatowym . Estetykę każdego wnętrza wzbogacą wydruki na płótnie krajobrazów. Mamy miliony zdjęć do Waszej dyspozycji, na pewno znajdziecie w nich ulubiony pejzaż, z którym łączą Was miłe wspomnienia. Polecamy także zdjęcia , grafiki abstrakcyjne. Mamy także bogatą kolekcję obrazów na płótnie , które mogą posłużyć jako prezent dla kobiety lub mężczyzny czy dziecka. Obrazy posegregowane są tematycznie mając na uwadze motyw przewodni.Polecamy obrazy z widokiem kwiatów, molo, mostów , miast, łąk, morza. Dla Waszej wygody wyselekcjonowaliśmy także obrazy mając na uwadze rodzaj pomieszczeń , przeznaczonych do dekoracji.

Zdjęcia na płótnie

Fotografie sprawiają, że wracamy pamięcią do naszych ulubionych wydarzeń z przeszłości. Dzięki nim możemy choć na chwilę przenieść się w czasie i uśmiechnąć do naszych wspomnień. Właśnie dlatego warto mieć je zawsze przy sobie, szczególnie takie, które zrobione zostały w ważnych dla nas chwilach. Może to być ślub, chrzciny dziecka, spotkanie rodzinne oraz inne wyjątkowe sytuacje.
W naszym sklepie znajdziecie wspaniałe zdjęcia pejzaży , krajobrazy najpiękniejszych zakątków świata. Możemy z nich zrobić przepiękne fotoobrazy z panoramą wybranych szczytów górskich, zachodami słońca nad ukochanym morzem , czy z nostalgiczną starą uliczką włoską a może grecką?. Obrazy z molo wchodzącym w taflę jeziora, alejki leśne, bezkresne łąki, powiększą nam optycznie przestrzeń w małym saloniku. A może posiadają Państwo zdjęcie, które warto zawiesić w salonie, sypialni lub w korytarzu? Zachęcamy do kontaktu, a z pewnością zaproponujemy ciekawe i unikalne rozwiązania. Zdjęcia na płótnie to oryginalna alternatywa dla standardowych fotografii. Swoim wyglądem mogą przypominać obraz, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi.
Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić? Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wydrukiem zdjęć na płótnie oraz ich oprawieniem. Każdy nasz klient ma do dyspozycji ramy aluminiowe oraz drewniane, które pięknie komponują się z fotografią (ramy w ofercie). Drukujemy zarówno gotowe propozycje zdjęć z naszej galerii, jak również prywatne zdjęcia i inne wybrane przez Państwa wzory. Zdjęcia drukowane na płótnie mogą sprawić, że wnętrza staną się jeszcze bardziej przytulne. Wykorzystywana przez nas technologia sprawia, że możliwe jest osiągnięcie doskonałych efektów, nawet na dużym formacie.

Obrazy na płótnie

Każdy, kto uwielbia sztukę bez wątpienia marzy o posiadaniu własnego obrazu. Na Państwa ścianach również już niedługo mogą zawisnąć reprodukcje obrazów najwybitniejszych malarzy, takich jak Vincent van Gogh, Botticelli, Salvador Dali, Leonardo da Vinci i wielu innych. Nasz Sklep internetowy jest przeznaczony dla Tych co kochają sztukę. Korzystając z naszego sklepu macie dostęp do ogromnej kolekcji obrazów malarzy z różnych epok. Znajdziesz u nas obrazy wykonane w oparciu o reprodukcje przedstawicieli epoki Renesansu :Sandro Botticelli, Giovani Bellini, Hans Memling, Govani Santi, Pieter Bruegel, a także reprodukcje dzieł Impresjonistów takich jak : Claude Monet, Camille Pissaro, Vincent Van Gogh, August Renoir, Edgar Degas, Paul Cezanne, Alfred Sisley, Childe Hassam, Józef Pankiewicz, Władysław Podkowiński i wielu innych. Jeśli przedmiotem dekoracji jest nowoczesny salon może obrazy kubistów będą trafnym wyborem. Mamy w kolekcji reprodukcje Pabla Picassa, Juan’a Gris’a, Georges’a Braque’a. A może malarstwo abstrakcyjne bardziej będzie odpowiednie?. Zachęcamy do obejrzenia obrazów naczelnego przedstawiciela abstrakcjonizmu - Wassily Kandynsky na pewno spotka się z Waszym uznaniem. Jeśli natomiast interesuje Cię malarstwo realistyczne obejrzyj obrazy Chełmońskiego, Gierymskiego i wiele innych. Obrazy na płótnie prezentują się nadzwyczajnie i niczym nie ustępują prawdziwym dziełom. Jeżeli posiadają Państwo pytania odnośnie stosowanych przez nas technik przy tworzeniu reprodukcji, pozostajemy do dyspozycji.
Obrazy drukowane na płótnie na życzenie zostają przez nas oprawione w ramy, których wybór jest bardzo bogaty. Wśród naszych projektów występują nie tylko kopie dzieł znanych malarzy, ale również oryginalne obrazy i fotografie, które dostępną są na stronie internetowej sklepu.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą wydruków na płótnie.