Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeObrazy, zdjęcia i wydruki na płótnie

Piękno wnętrz zależy w dużym stopniu od dodatków, które się w nich znajdują. Oryginalne obrazy bądź urokliwe zdjęcia z pewnością się do nich zaliczają, a przy tym świetnie wpasowują się w nowoczesną stylistykę i stanowią ciekawą ozdobę pomieszczeń, niezależnie od ich charakteru. Każdy, kto ceni sztukę i szuka ciekawych pomysłów na niewielką zmianę wystroju wnętrz, koniecznie powinien zapoznać się z naszą ofertą wydruków na płótnie. Cechuje je wysoka jakość i bogaty wybór wzorów.

Wydruki na płótnie

Druk na płótnie wykonywany jest na materiale typu CANVAS, który posiada strukturę prawdziwego płótna malarskiego. Wydrukowane obrazy nie różnią się więc bardzo od tych namalowanych, a w opinii niektórych są jeszcze bardziej wyraziste. Uzyskanie głębi jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalnych atramentów oraz werniksów, czyli szlachetnych lakierów, które wykorzystuje się w celach artystycznych, głównie malarskich.
Wydruki na płótnie nie wyglądają jak zwyczajnie wydrukowane obrazki. Przypominają prawdziwe dzieła, a ich nasycenie kolorami jest imponujące. Odpowiednio dobrane atramenty odpowiadają również za ich trwałość. Kolory utrzymują taki sam stopień nasycenia przez długie lata, nie musimy się martwić, że zaczną szybko blaknąć. Ponadto druk na płótnie zostaje dodatkowo zabezpieczony przed działaniem promieni UV oraz wody, co jest możliwe dzięki dwukrotnemu lakierowaniu.
Ściany boczne obrazu zostają delikatnie zadrukowane, dlatego prezentują się wyjątkowo nawet bez oprawienia w ramy. Istnieje oczywiście możliwość oprawienia obrazów, dysponujemy różnego rodzaju ramami, które sprawiają, że wydruk nabiera charakteru. Druk na płótnie możliwy jest również na wielkim formacie, a na Państwa specjalne życzenie możemy wykonać także niestandardowe kształty i formy.

Zdjęcia na płótnie

Fotografie sprawiają, że wracamy pamięcią do naszych ulubionych wydarzeń z przeszłości. Dzięki nim możemy choć na chwilę przenieść się w czasie i uśmiechnąć do naszych wspomnień. Właśnie dlatego warto mieć je zawsze przy sobie, szczególnie takie, które zrobione zostały w ważnych dla nas chwilach. Może to być ślub, chrzciny dziecka, spotkanie rodzinne oraz inne wyjątkowe sytuacje.
Posiadają Państwo zdjęcie, które warto zawiesić w salonie, sypialni lub w korytarzu? Zachęcamy do kontaktu, a z pewnością zaproponujemy ciekawe i unikalne rozwiązania. Zdjęcia na płótnie to oryginalna alternatywa dla standardowych fotografii. Swoim wyglądem mogą przypominać obraz, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi.
Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić? Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wydrukiem zdjęć na płótnie oraz ich oprawieniem. Każdy nasz klient ma do dyspozycji ramy aluminiowe oraz drewniane, które pięknie komponują się z fotografią (ramy w ofercie). Drukujemy zarówno gotowe propozycje zdjęć z naszej galerii, jak również prywatne zdjęcia i inne wybrane przez Państwa wzory. Zdjęcia drukowane na płótnie mogą sprawić, że wnętrza staną się jeszcze bardziej przytulne. Wykorzystywana przez nas technologia sprawia, że możliwe jest osiągnięcie doskonałych efektów, nawet na dużym formacie.

Obrazy na płótnie

Każdy, kto uwielbia sztukę bez wątpienia marzy o posiadaniu własnego obrazu. Na Państwa ścianach również już niedługo mogą zawisnąć reprodukcje obrazów najwybitniejszych malarzy, takich jak Vincent van Gogh, Botticelli, Salvador Dali, Leonardo da Vinci i wielu innych. Obrazy na płótnie prezentują się nadzwyczajnie i niczym nie ustępują prawdziwym dziełom. Jeżeli posiadają Państwo pytania odnośnie stosowanych przez nas technik przy tworzeniu reprodukcji, pozostajemy do dyspozycji.
Obrazy drukowane na płótnie na życzenie zostają przez nas oprawione w ramy, których wybór jest bardzo bogaty. Wśród naszych projektów występują nie tylko kopie dzieł znanych malarzy, ale również oryginalne obrazy i fotografie, które dostępną są na stronie internetowej sklepu.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą wydruków na płótnie.