Galeria realizacji
opcje
TypOrientacja


OpcjeObrazy do salonu - wydruki na płótnie

Salon jako najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie, powinien być urządzony ze szczególną starannością. To w salonie zazwyczaj przyjmuje się gości i organizuje rodzinne i towarzyskie spotkania okolicznościowe, więc wybór dodatków i dekoracji jest w tym przypadku bardzo istotny. W naszym sklepie internetowym królują obrazy. Każdy obraz jest wykonany przy użyciu profesjonalnego sprzętu i z dużą pieczołowitością . Zajmujemy się produkcją obrazów już 15 lat i wciąż mamy świeże pomysły na dekoracje.

Obrazy do salonu

Dzięki odpowiednio dobranej dekoracji stworzysz z góry zamierzoną atmosferę dekorowanego wnętrza. Zwracamy uwagę na naszą kolekcję reprodukcji uznanych mistrzów malarstwa a także na wyselekcjonowane współczesne fotografie z różnych zakątków świata, które mogą posłużyć nam do wykonania pięknych, stylowych obrazów do salonu.

Jak dobrać obraz na ścianę do salonu

Najlepszym i sprawdzonym sposobem na nadanie salonowi niepowtarzalnego charakteru jest powieszenie w nim ciekawych fotografii. Obraz na ścianie w salonie, to może być jedno zdjęcie w dużym formacie, przyciągające wzrok i absorbujące uwagę, bądź mniejsze fotografie, ułożone wedle określonego porządku, ładnie oprawione, stanowiące spójną i przemyślaną kompozycję. Mamy dla Państwa mnóstwo ciekawych propozycji reprodukcji, które będą dumnie zdobić Wasze salony i uczynią je miejscami wyjątkowymi. Obrazy na ścianie powinny być dopasowane do stylu dekorowanego salonu. Mamy także duży wybór zdjęć , które mogą stanowić bazę do wykonania obrazów. Obrazy na ścianie, pięknie przyozdobią wnętrza każdego salonu. W każdym salonie będą pięknie prezentowały się obrazy w tak obecnie modnym stylu Eco a więc klimatyczne pejzaże z widokiem na las spowity delikatną poranną mgłą, czy obrazy przedstawiające dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Obraz na ścianie z motywem kwiatowym to także wdzięczna dekoracja , która ożywi atmosferę w salonie.

Obrazy do salonu w stylu klasycznym

Dla tych co kochają klasykę polecamy reprodukcje. Mamy tu przepiękne pejzaże Monet’a, Van Gogh’a, Renoir’a , słynne jabłka Cezanne’a, baletnice Degas’a i setki innych obrazów które będą godnie prezentowały się na ścianach Waszych salonów. Jeśli Twój projekt zakłada współczesny charakter dekoracji to masz do wyboru tysiące fotografii . Fotografie mogą posłużyć do wykonania obrazu na ścianę , wydrukowanego na płótnie lub papierze. Do dekoracji salonu utrzymanego w stylu klasycznym , polecamy wydruki na płótnie krajobrazów . Obraz z motywem lasu, w kolorach soczystej zieleni , a może w barwach złotej polskiej jesieni będzie stanowił energetyczny akcent w salonie?. W salonie o wystroju rustykalnym, obrazy z motywem łąk pełnych kwiatów, łany zboża ciągnące się po horyzont , będą ładnie uzupełniały wystrój wnętrza. Do salonów o wystroju klasycznym polecamy zdjęcia przepięknych pejzaży, kwiatów, malowniczych starych uliczek.

Nowoczesne obrazy do salonu

Mamy także propozycje obrazów do salonów nowoczesnych. Często duży salon przechodzi płynne w pomieszczenie jadalniane a następnie łączy się z kuchnią . Należałoby tu zadbać o jednolity styl , tak aby elementy dekoracyjne nawzajem się uzupełniały i stanowiły spójną całość . Nowoczesne salony typu loft, można z powodzeniem ozdobić zdjęciami typu Urban czyli szklane wieżowce opromienione blaskiem słońca, miasto nocą , mosty jakby wiszące we mgle. Jeśli dekorujesz mały salonik, zachęcamy do wyboru zdjęć , które oprócz walorów dekoracyjnych , dodatkowo pozwolą optycznie zwiększyć przestrzeń. Nowoczesny obraz w salonie to może być obraz z molo wchodzącym w taflę jeziora czy morza, bezkresne pola lawendy ciągnące się po horyzont, malownicze włoskie uliczki, alejki leśne , to także użyteczne motywy do stworzenia złudzenia powiększenia optycznego dekorowanej przestrzeni. W przestrzeniach utrzymanych w stylu nowoczesnym pięknie będą się prezentowały obrazy na ścianie z widokiem mostu na rzece, widokiem zachodzącego słońca nad morzem, czy zdjęciami z podróży. Nie zapominajmy o obrazach z kwiatami. Stylowe kwiaty jakby malowane akwarelą, to gotowe piękne obrazy, które ożywią stylistykę białych mebli . Dekorowanie przestrzeni w dużych salonach to także wyzwanie. Nasze zdjęcia, obrazy, zostały dla Waszej wygody posegregowane według przeznaczeń a także według stylów. Zachęcamy do obejrzenia galerii fotografii.

Obrazy do pokoju dla podkreślenia naszych artystycznych aspiracji

Pusta ściana powinna nas zmobilizować do działania. Zobacz jaką mamy ofertę dla Ciebie. Abstrakcyjne obrazy do pokoju, mogą stanowić dekorację która swoją kolorystyką, nowoczesną formą wprowadzi powiew elegancji do jego wnętrza. Na pewno wielbiciele abstrakcji zainteresuje także oferta z reprodukcjami takich malarzy jak : Vasily Kandynsky, Joan Miro, Pollock. Dużym uznaniem cieszą się także reprodukcje obrazów polskich malarzy m.in. Chełmońskiego, Gierymskiego, Boznańskiej. Oryginały ich obrazów wiszą w muzeach, a Ty możesz zamówić u nas ich druk i oprawę. Stwórz własną galerię obrazów na ścianę Twojego salonu i ciesz się obrazami sławnych mistrzów nie tylko będąc w muzeum.

Obrazy w salonie wykonane ze zdjęć własnych dostarczonych przez Klienta

Pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy w stanie wykonać atrakcyjny wydruk zdjęć dostarczanych nam przez Klienta w wybranym formacie. Obrazy w salonie wykonane z Twojego zdjęcia podkreślą indywidualny charakter dekorowanego wnętrza. Zaproś domowników do wspólnej zabawy w dekoratora . Wybierzcie zdjęcia do dekoracji ściany w salonie a my je wydrukujemy i oprawimy. Jeśli jednak nie posiadasz własnych zdjęć w odpowiedniej rozdzielczości lub chciałbyś wydrukować obraz z konkretnym motywem zapraszamy do obejrzenia wyselekcjonowanych zdjęć przedstawionych w naszym sklepie internetowym. Możesz wybierać według tematów np. krajobrazy, morze, las, kwiaty, molo, uliczki, abstrakcja, malowane i wiele innych. Obrazy na ścianie w salonie potrafią małym nakładem finansowym zdecydowanie upiększyć jego przestrzeń.

Oprawa obrazów - obrazy w ramach do salonu

Reprodukcję , czy zdjęcie możesz zamówić w formie wydruku jako obraz na płótnie lub na papierze galeryjnym czy fotograficznym. Obrazy, wydruki, zdjęcia warto także oprawić. Polecamy nasz bogaty wybór ram do obrazów, począwszy od tych prostych minimalistycznych po ramy szerokie, bogato rzeźbione. Obrazy do pokoju, salonu powinny być oprawione. Odpowiednio dopasowana oprawa podkreśli piękno wybranego obrazu i doda mu elegancji.

Profesjonalne wydruki obrazów na płótnie

Jest coś, co łączy ludzi żyjących w różnych epokach historycznych. Zawsze starali się oni zadbać o to, żeby wnętrze zamieszkiwanych przez nich domów dodatkowo udekorować. Widzimy to zarówno w średniowieczu, jak i w XIX wieku. Nie inaczej jest w dzisiejszych czasach. Pozostaje jednak kwestia ceny dzieła sztuki. Obrazy namalowane przez artystów, którzy są znani na całym świecie są bardzo drogie. Tylko milioner może sobie pozwolić na taki zakup. Osoba nie zarabiająca milionów nie ma czego szukać na aukcjach obrazów najbardziej znanych malarzy. Żyjemy jednak w czasach, w których technologia pozwala na spełnienie wielu marzeń. Wydruk na płótnie canvas to sposób na realizację planów powieszenia na ścianie atrakcyjnie wyglądającego obrazu. Może to być reprodukcja jednego z najbardziej znanych dzieł lub wielkoformatowa wersja wykonanej przez Ciebie fotografii. Cechą charakterystyczną wydruku na płótnie jest matowa lub lekko błyszcząca powierzchnia, dzięki której obraz prezentuje się niezwykle efektownie. Kolory nie stracą nic ze swojej jaskrawości przez około 20 lat. Kupujesz więc produkt, który przetrwa w niezmienionym kształcie przez długi czas. Trzeba również wspomnieć o tym, że płótno jest odporne na uszkodzenia i działanie wilgoci. Wykorzystywane tutaj płótno to materiał, którego zadaniem jest wierne imitowanie prawdziwego płótna malarskiego stosowanego w pracowniach mistrzów pędzla. Na sztuczne lub naturalne podłoże nakłada się warstwę takiej substancji, która zapewnia możliwość nadruku cyfrowego. Musi to być materiał odpowiednio wysokiej jakości, w przeciwnym razie nie będzie możliwe zastosowanie w praktyce tej technologii. Podobnie jest z atramentem. Konieczne jest użycie najlepszego z dostępnych. Istotne jest to, w jakim otoczeniu ma się znaleźć dzieło. Najlepiej, aby dobrze się z nim komponowało. W przeciwnym wypadku wydruk na płótnie będzie tym elementem aranżacji wnętrza, który wyraźnie nie będzie pasował do otoczenia. Właścicielowi danego lokum na pewno zależy na tym, aby tak się nie stało.
 • pier and boat
  pier and boat - 26796956
  #26796956
 • charming old streets of mediterranean
  charming old streets of mediterranean - 71817995
  #71817995
 • Autumnal textural scenic background with motion blur, toned in vintage style
  Autumnal textural scenic background with motion blur, toned in vintage style - 179241902
  #179241902
 • Amazing warm sun light above the forest valley of czech national park bohemian switzerland
  Amazing warm sun light above the forest valley of czech national park bohemian switzerland - 156725028
  #156725028
 • Oil painting. Sea, boats, yachts
  Oil painting. Sea, boats, yachts - 141861134
  #141861134
 • Abstract oil painting landscape. Colorful blue purple sky. Oil painting outdoor landscape on canvas. Semi abstract tree, hill and field, meadow. Sunset, fall season landscape nature background
  Abstract oil painting landscape. Colorful blue purple sky. Oil painting outdoor landscape on canvas. Semi abstract tree, hill and field, meadow. Sunset, fall season landscape nature background - 175350491
  #175350491
 • Abstract colorful oil painting landscape on canvas. Semi- abstract image of yellow and red flowers in meadow or field with blue sky. Spring, Summer season nature background
  Abstract colorful oil painting landscape on canvas. Semi- abstract image of yellow and red flowers in meadow or field with blue sky. Spring, Summer season nature background - 162042744
  #162042744
 • Farmhouse,Wintrop Washington
  Farmhouse,Wintrop Washington - 84070473
  #84070473
 • moon
  moon - 15058099
  #15058099
 • Abstract on Canvas
  Abstract on Canvas - 69737342
  #69737342
 • family of cranes
  family of cranes - 78488810
  #78488810
 • Autumn wood landscape with birches
  Autumn wood landscape with birches - 22048454
  #22048454
 • flower
  flower - 49545683
  #49545683
 • Waterfall in tropical forest in Thailand
  Waterfall in tropical forest in Thailand - 54491373
  #54491373
 • Incredibly beautiful spiral galaxy somewhere in deep space
  Incredibly beautiful spiral galaxy somewhere in deep space - 48275073
  #48275073
 • River on sunset
  River on sunset - 30319100
  #30319100
 • balet
  balet - 99329888
  #99329888
 • Golden Gate Bridge Red Pop on B&W
  Golden Gate Bridge Red Pop on B&W - 82486303
  #82486303
 • rainforest morning fog
  rainforest morning fog - 33113644
  #33113644
 • Peacock flower painting on canvas
  Peacock flower painting on canvas - 175691990
  #175691990
 • seamless pattern with colorful urban city,abstract painting
  seamless pattern with colorful urban city,abstract painting - 103951317
  #103951317
 • beautiful painting showing sunset on the lake,illustration
  beautiful painting showing sunset on the lake,illustration - 117538927
  #117538927
 • oil painting on canvas - bridge in the forest
  oil painting on canvas - bridge in the forest - 74294827
  #74294827
 • Vintage landscape with boat and birds
  Vintage landscape with boat and birds - 104043039
  #104043039
 • woman gray and blask,
  woman gray and blask, - 89136959
  #89136959
 • Sailing regatta
  Sailing regatta - 32753565
  #32753565
 • The girl playing a violin
  The girl playing a violin - 29133949
  #29133949
 • Oil painting landscape, colorful autumn trees. Semi abstract paintings image of forest, aspen tree with yellow, red leaf. Fall season nature background. Hand Painted Impressionist, outdoor landscape
  Oil painting landscape, colorful autumn trees. Semi abstract paintings image of forest, aspen tree with yellow, red leaf. Fall season nature background. Hand Painted Impressionist, outdoor landscape - 129052381
  #129052381
 • an abstract painting
  an abstract painting - 68947645
  #68947645
 • A detail from an abstract painting; Rough-Edged Contrasting Blocks of Colour
  A detail from an abstract painting; Rough-Edged Contrasting Blocks of Colour - 102537827
  #102537827